Mladší dorostenci zvítězili již počtvrté v řadě, z Opavy přivezli cenné vítězství 3:0

18.11.2012, Adam Bagar

Mladší dorostenci mají v posledních zápasech formu jako hrom. Poté, co zdolali Havířov, Vsetín a Hodonín, si tentokrát vyšlápli i na šestou Opavu. Na úvodní gól se čekalo téměř polovinu utkání, kdy Porubu poslal do vedení Mikuláš Novák. Těsný náskok ještě navýšil dvěma góly Marek Kovalski a hosté se tak mohli radovat z cenného vítězství 3:0. Již dvě venkovní utkání v řadě RT TORAX neinkasoval a poskočil už na osmou příčku tabulky. Nemalou zásluhu má na tom i brankářka Klára Peslarová, ta musela zlikvidovat všech 43 střeleckých pokusů Slezanu. V dalším utkání hostí mladší dorostenci hokejisty Třince.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 16.kolo ne 18.11.13:15
Hokejový klub Opava
Branky a nahrávky: 25. Novák, 36. Kovalski (Novák), 57. Kovalski. Rozhodčí: Rapák – Kukelka, Krakovčík. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 43:35. Průběh utkání: 0:3.
Hokejový klub Opava: Huzlík – Cibulka, Černý, Dreljuš, Klement, Olšr, Štěpánek – Bohanos, Borunský, Cygal, Döhner, Fedor, Horký, Kosina, Langer, Rousek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová – Bijota, Boháč, Skokan, Šípek, Široký, Šustala – Bernát, Bialoň, Csabala, Dohnal, Konečný, Konvička, Kovalski, Malát, Novák, Stach.