Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 421 odpovědí v této kategorii celkem.

Matěj (matulda1234567@seznam.cz - Poruba) 15.12.2018, 11:55
dobrý den je hezké že jste konečně spustily eshop a chtěl bych se zeptat jestli budou k dispozici i další fan věci například dresy děkuji.

Dobrý den,
na hokejové stránce RT TORAX je eshop jen sdílen a je zde vyvěšen odkaz na oficiální webovou stránku eshopu RT TORAX. Redakce nemá s fan shopem nic společného. Ten si žije svým životem, a proto prosíme, veškeré dotazy adresovat přímo na eshop, kde mají pro to speciální sekci.
Děkujeme a přejeme krásný předvánoční čas
Redakce HC RT TORAX Poruba
Vojtěch Šmakal (smakal.v@seznam.cz - Ostrava) 11.12.2018, 20:17
Dobrý večer jen jsem se chtěl zeptat protože jedu na zápas Frýdek - Poruba kolik je asi vstupné

Pěkný den,
Na webu soupeře je tomu věnována speciální celá sekce:) ZDE.
kněz (knez@cirkev.cz - Vatikán) 11.12.2018, 16:49
Rád bych se zeptal proč byla zrušená facebooková tipovací soutěž o vstupenky? Bude po návratu do Poruby obnovena?

Pěkný den,
Soutěž byla pozastavena z důvodu azylového řešení haly, kdy se často na poslední chvíli měnila hala a všechny ostatní podmínky, a redakci činilo někdy organizovat tuto soutěž více práce, než následného užitku. S návratem do Poruby by se měla soutěž opět vrátit do naší nabídky.
Miroslav Grela (grelastarsi@seznam.cz - Ostrava Poruba) 10.12.2018, 12:08
Dobrý den.
Minulý týden jsem posilal na Váš web dotaz.Tento se v souhrnu dotazu neobjevil, tak proto ho
zopakuji.Jsem hokejový fanoušek a dávám si dohromady tabulky krajského hokejového přeborů mužu severomoravského a nyní Moravskoslezkého kraje.K doplnění mých tabulek bych potře-boval tabulky po zakladni časti přeboru těchto sezon:1978/79, 1980/81, 1985/86, 1988/89, 1991/92 a 1992/93.Ve všech těchto sezonách Poruba pod názvem HM Ostrava hrála.Proto
se obracím na Vás jestli by jste mi tyto tabulky pokud je znáte neposlali.Jedna se mi jen o
tabulky základnich části , tabulky konečné po finalové části znám.
Děkuji a těším se na Vaši ospověď.
s pozdrave Miroslav Grela Ostrava Poruba

Pěkný den,
Dotaz jste zasílal tuto sobotu (8. 12.), když jsme byli na cestě do Kladna, tudíž nebylo dostatečně času na odpověď. Co se týče statistik, pokusím se pomoci, ale nebude to okamžitě.
Vojtěch Šmakal (smakal.v@seznam.cz - Ostrava) 9.12.2018, 15:43
Dobrý den můžu se zeptat proč na vašem fanshopu nejsou šály?

Pěkný den,
Předal jsem dotaz na správce eshopu. Jelikož vím, že šály jsou fyzicky k dispozici, jedná se zřejmě jen o otázku doplnění zboží do systému.
Vladislav (VladislavKleiner@centrum.cz - 70800 Ostrava) 9.12.2018, 09:12
Jak jsem si zjistil že 12.12. se nebude hrát v Porubě. Zajimalo by mě zda 28.12. se bude hrát v Porubě a nebo zase se posune termín . Děkuji za zprávu.

Pěkný den,
Kdybyste pravidelně sledoval internetové stránky klubu, případně facebook klubu, nebo dokonce instagram klubu, věděl byste včas, jelikož tomu byl věnován samostatný článek před několika málo dny, že první domácí utkání bude nakonec 28. 12. 2018. Bohužel výtka nejde za redakcí klubu, která včasně informovala na všech komunikačních kanálech. Ale mohu vás ujistit, že opravdu se 28. 12. hrát už - konečně - v RT TORAX ARENĚ bude.
Jana Pěnčíková (pencikova@seznam.cz - Ostrava) 1.12.2018, 18:53
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak lze koupit lístky na zápas Poruba Kladno 8.12.18. Lze lístky koupit někde dopředu nebo pouze na místě?
Děkuji za odpověď.
Pěnčíková

Dobrý den,

toto utkání se hraje na Kladně od 16 hodin a Vaše otázka by tudíž měla směřovat na Rytíře. Informace, jak nakládají s prodejem vstupenek, nemáme. Jestli se chystáte za A-týmem na opačný kout republiky, tak za to Vám patří dík celého HC RT TORAX Poruba.

S přání pohodových dnů
Gabriela Juříková

adam (sirymi@centrum.cz - ostrava) 30.11.2018, 20:39
gdy se buse hrat v porube

Pěkný den,
Prosím, přečtěte si rozhovor s generálním manažerem klubu na webu:)
Vily (andrej.babis@capihnizdo.eu - Poruba) 28.11.2018, 23:16
Zdravím a chci se zeptat. Od 12.prosince se má hrát opět doma v Porubě a můj dotaz zní: bude nějak zajištěno parkování aut fanoušků ve středovém pásu Hlavní třídy, jako tomu bylo třeba vloni při play-off? Díky.

Pěkný den,
Bohužel nemáme příznivé zprávy, domácí utkání se vinou rekonstrukce haly opět oddaluje. Nejnovější zprávy hovoří okolo 28. 12. s Benátkami...
ŠÁLA (SALA.KEVIN@CENTRUM.CZ - PORUBA) 27.11.2018, 19:50
Chci pochválit hráče za poslední dva zápasy a redakci za trpělivost! Snad se ze tří bodů budeme 12.12. radovat už v Porubě!

Dobrý den,
redakce Vám děkuje a věříme, že i za hráčskou kabinu k Vám míří díky.

Gabriela Juříková

Další stránky