SLEDUJTE ONLINE:
A-tým:
24.2. 17:00 Poruba – Nový Jičín
MDO: 22.2. 18:00 Poruba – Vsetín

Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
 
Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 310 odpovědí v této kategorii celkem.


Juraj (juraj.chomic@seznam.cz - Ostrava) 21.2.2018, 16:22
Pane Chýla, zajímalo by mě proč jste ve svých oslavných článcích B týmu vynechal Václava Chomiče, který patřilo 3. místo nejlepšího střelce základní části statistik týmu. Navíc jde o odchovance Poruby. Je to úmysl z Vaší strany?

Odpověď:
Přeji hezký večer. Dovoluji si upozornit, že Vy jste ani nebyl schopen napsat správně mé jméno, tudíž mě Vaše poznámka poněkud zarazila. Navíc netuším, jaké oslavné články máte momentálně na mysli, ale žádný úmysl v zastínění výkonu kteréhokoliv z hráčů z mé strany rozhodně nebyl. Pokud jste byl přítomen alespoň na některém z posledních zápasů, musíte uznat, že nejlepší hráči byli vystiženi oprávněně. S pozdravem René Chyla
Jiří 24.1.2018, 20:54
Dobrý den, chci se zeptat jaký je systém soutěže, kterou hraje porubské B. Normálně po skončení základní části začíná play-off, které hraje osm týmů? Pokud ano, hádám, že se vše hraje na 3 vítěžné zápasy a vítěž se dostane do 2. ligy východ? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Přeji hezký den, do playoff postupuje osm nejlepších, následně se hraje systémem 1-8, 2-7, 3-6 a 4-5. Čtvrtfinále a semifinále se hraje na dva vítězné zápasy, první a případné rozhodující utkání se hraje na ledě lépe postaveného celku po základní části. Finále je pro změnu na tři vítězné duely, přičemž by ještě pro vítěze jednotlivých skupin měla následovat baráž s nejlepšími týmy po playoff z jiných skupin. Vše ale záleží také na ČSLH, který plánuje reorganizaci druhé ligy, takže případná baráž by se ani hrát nemusela. Čtvrtfinále začíná ve středu 14. února. Děkujeme za zájem S pozdravem redakce webu HC Poruba
Fanda 12.1.2018, 08:53
Dobrý den, Kdyby jsme postoupili do WSM ligy jaká je podle vás pravděpodobnost žeby jsme tam zůstali minimálně 2 sezóny

Odpověď:
Pěkný den,
V současnosti je předčasné o čemkoliv hovořit, když je téměř 1/3 soutěže stále před námi a když je playoff a především pak baráž prozatím otázkou budoucnosti. Každopádně tým chce postoupit a pokud postoupí, udělá vše proto, aby v lize hrál důstojnou roli, tudíž aby v ní byl co nejvíce let.
Lukáš Bajgar
mikimaus 10.1.2018, 18:20
dobrý den když máte marodku tak proč jagra nepovoláte když je volný hráč ?

Odpověď:
Pěkné ráno,
Již byl osloven, čekáme na jeho vyjádření. Stále váhá, zda přijme nabídku marodkou zdecimované Poruby, nebo nabídku ambiciozního Bohumína o postup do II. ligy :)
Lukáš Bajgar
Honza (hrnec@centrum.cz - Polanka nad Odrou) 6.1.2018, 20:04
Zdravím
Chtěli jste vidět a zažít "horor na živo"za relativně vstřícné vstupné - chtělo to navštívit zápas 6.1.2018 : Poruba - Nový Jičín
Název : Tady jsme doma !!!
Režie : Flašar, Sršeň
Obsazení : A tým HC RT Torax
Statisté : A tým HC RT Torax
Kompars : cca 600 diváků
Obsah : Jak jsem poprvé viděl kluziště
Pokud jste zaváhali, a toto představení vám uniklo, máte šanci v dalším utkání na domácím ledě - snad s novým názvem LZE SI PŘÁT JEŠTĚ NĚCO VÍCE..........., nebo že by snad změna hororu na komedii......., uvidíme co nám režie nabídne.

Odpověď:
Pěkný den,
Děkuji za humornou vložku, čekám ještě na hodnocení v csfd.cz .
Lukáš Bajgar
BUFFALO AMERICAN STEAKHOUSE (pbtj@centrum.cz - Brno) 31.12.2017, 15:17
FANKLUB Tadeáše Jaroše z Brna přeje hráčům HC Poroba v roce 2018 hodně štěstí a zdraví! A postup!

Odpověď:
Děkujeme:)
Lukáš Bajgar
BUFFALO AMERICAN STEAKHOUSE (pbtj@centrum.cz - Brno) 31.12.2017, 09:22
Hodně štěstí a zdraví celému týmu HC Poruba přeje fanklub Tadeáše Jaroše z Brna.

Odpověď:
Děkujeme:)
Lukáš Bajgar
Jarolík David (dae.woo@seznam.cz - Ostrava) 10.12.2017, 09:03
Dobrý den, máte nějaký Funshop prosím? Otčím je fanouškem Vašeho klubu a rád bych mu udělal k vánocům radost zakoupením nějakého fanouškovského předmětu. Pěkný den.

Odpověď:
Pěkný den,
Bohužel momentálně žádné fan předměty nejsou k dispozici.
Lukáš Bajgar
Miroslav Grela (grelastarsi@seznam.cz - Ostrava Poruba) 9.12.2017, 18:45
Dobrý večer.
Co se to s Porubou děje?Proč ten pokles výkonosti?Napřed s bídou porazi nejslabší klub Opavu, potom prohraji doma s Val.Meziříčim a teď venku v Novém Jičině.Nenamlsali
se a nemysli si, že soupeři před nimi padnou na zadek a nechaji je vyhrát?Zapoměli že hokej je dřina a bez bojovnosti a kázně se nevyhráva.Byla by potřeba aby je vedeni patřičně setřelo, jinak se jejich forma nezlepši.
S pozdravem Miroslav Grela

Odpověď:
Pěkný den,
Dotaz si přečte vedení klubu, věřím ale, že se situací také zabývá.
Lukáš Bajgar
Honza (hrnec@centrum.cz - Polanka nad Odrou) 8.12.2017, 20:02
Fyzikální veličina PRÁCE, definiční vztah W=F.s, by mohla být doplněna o veličinu NESCHOPNOSTI a LENOSTI - HC RT Torax -A, definiční vztah Flašar . Sršeň.........
Co více si přát............

Odpověď:
:)
Lukáš Bajgar

Další stránky
123456>>