SLEDUJTE ONLINE:
A-tým:
15.4. 17:00 Havlíčkův Brod – Poruba 3:2

Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
 
Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 344 odpovědí v této kategorii celkem.


René Chyl (René Chyl - ostrava) 24.4.2018, 03:16
chci se zeptat kdy hraje poruba wsm ligu budou zase nastupovat za poruba nejaci hraci z vitkovice nebo ne Dekuji za odpoved Lukáš Bajgar

Odpověď:
Pěkný den,
Sraz A-týmu je naplánován až po zasloužené dovolené a totéž se týká vedení klubu. Jelikož ještě nezačal přestupový termín, nemohla by se jména tak jako tak odhalovat. Zda se naváže spolupráce s Vítkovicemi, či jakýmkoliv jiným týmem, je prozatím předčasné.
Lukáš Bajgar
Vladislav Kleiner (VladislavKleinet@centrum,cz - Ostrava) 20.4.2018, 09:15
Ještě bych chtěl vědět zda klub uvažuje o obchodě s předměty spojené s klubem.

Odpověď:
Pěkný den,
Určitě se uvažuje o fanouškovských předmětech, spíše budou k dostání během utkání (samostatný fanshop by toto zřejmě neuživilo).
Lukáš Bajgar
Vladislav Kleiner (VladislavKleinet@centrum,cz - Ostrava) 20.4.2018, 09:12
Chtěl bych poblahopřát A tymu k postupu do WSM ligy. A už se těším na další sezonu.

Odpověď:
Pěkný den.
Děkujeme.
Lukáš Bajgar
Lasota (pavel.lasota@centrum.cz - Poruba) 18.4.2018, 11:15
Dobry den, rovnez chci pogratulovat k postupu muzu do WSM ligy. Rad bych se zeptal na vec z jineho soudku. Kdy budou vyhlaseny a aktualizovany trenerske realizacni teamy pro sezonu 2018/2019? Jedna se mi tedy o mladez. Predem dekuji za Vasi odpoved. S pozdravem, Pavel Lasota

Odpověď:
Pěkný den,
Vše se dozvíte s počátkem následující sezóny, tedy na přelomu května / června.
Lukáš Bajgar
René Chyl (ostrava) 16.4.2018, 22:20
kdy se dozvíme nejake infomace jak bude vypada kadr na novu sezonu . a kdy poruba zacne přípravu na následující prvoligovou sezonu Dekuji za odpoved Lukáš Bajgar

Odpověď:
Pěkný den,
Opravdu je nyní předčasné cokoliv komentovat, tým je určitě stále v euforii, že se postoupilo a určitě hned nezahájilo jednání s hráči. Vše se musí udělat s chladnou hlavou, navíc přestupový termín ještě nezačal a do té doby se málokdo odváží odhalit karty, aby nebyli hráči "přetaženi" konkurencí. Letní příprava začíná v poslední květnovém týdnu a od té doby se určitě můžete těšit na přísun informací. V případě jakékoliv jiné změny samozřejmě dříve.
Lukáš Bajgar
p. Vytočený (Ostrava) 16.4.2018, 16:07
To jak se chová klub a hráči k věrným divákům a fanouškům je hnus! Nejdříve pan Kubáň ohodnotí třískání kopřivnických do bubnu jako skvělou atmosféru, nyní se panu Zdeňkovi zdají malé návštěvy a slabé fandění... Ví vůbec, že jsou v Ostravě i Vítkovice? A okolo se to kluby v I. lize jen hemží ani nemluvě... Vrcholem byl zápas s Šumperkem v tréninkové hale!!! Chybí jen vstupné na WSM ligu za 150 korun a bude to komplet. :-(

Odpověď:
Pěkný den,
Velice nerad bych vás chtěl nahněvat, ale nemyslím si, že hráči myslí toto negativně, jen dokáží ocenit kvality soupeře, což je základní kámen jakéhokoliv zdokonalení se. To, že nejsme Vítkovice (či Baník), si uvědomuje zřejmě každý, přesto atmosféru tvoří diváci, a jestliže dokáže hrstka 30 lidí na fotbalu Třebovic skandovat 90 minut, dokáže to i 500 lidí v porubské hale, i kdyby jen polovina z nich. Respektive jsou týmy, kde lidé jsou ve fandění přeci jen aktivnější, což je fakt, takže když na Kopřivnici chodí stejný počet diváků (+-) jako na Porubu, a jejich kotel o asi 80 - 100 lidech dokáže povzbuzovat celý zápas, a sem tam strhnout i zbytek haly, tak v Porubě se fandění omezuje především na 20 "kotelníků", a v případě důležitých gólů i na zbytek haly. Neberte toto jako kritiku, ale pokud někdo dokáže zakřičet Vítkovice, zvládne stejně tak i Poruba a klukům v nejtěžších chvílích pomoci:) Jiří Zdeněk nekritizoval porubské fanoušky, ale když v Brodě se do fandělí přidávalo až 90% návštěvníků haly, zní to přeci jen jinak, než 20 "kotelník". To snad dáte i mi za pravdu. V další sezóně to bude určitě lepší! A co se týče malé haly, jak jistě víte, toto nebylo vůbec v režii klubu, a žádné jiné reálné řešení k dispozici v daný moment nebylo.
Lukáš Bajgar
Vaclavek (Ostrava) 16.4.2018, 09:16
Dobry den, velke gratulace k postupu. Kdo nevidel, je zaznam celeho utkani z Havlickova Brdou na www.tvcom.cz v sekci 2. liga.
Tesime se na dalsi sezonu a rovnez by nas zajimalo, jestli se bude konat nejaka akce s hraci.
Jeden technicky dotaz na zaver. Je jakakoliv moznost zlepsi situaci s parkovanim. Hala v podstate nema sve parkoviste (na Hl. tridu se moc aut nevejde) a vsichni asi predpokladame, ze fanousku na zapasy bude vice ve WSM lize.
Dekuji za odpoved a jeste jednou gratuluju, udelali jste cele nasi rodine radost.

Odpověď:
Pěkný den,
Dotazy předám na vedení, potažmo na Sarezu.
Lukáš Bajgar
Honza (j.placek@post.cz - Ostrava) 16.4.2018, 08:43
Dnes žádná otázka, jen obrovská gratulace a díky celému mužstvu za tu spoustu radosti po celou sezónu a zvláště za úžasný domácí zápas s Havl. Brodem, i když to občas byly nervy ;-).

Odpověď:
Děkujeme
Honza (hrnec@centrum.cz - Polanka nad Odrou) 16.4.2018, 07:59
Hodnocení sezóny 2017/2018 očima mnohaletého fanouška Poruby :
- Herní projev po prvé: jedním slovem TRAGEDIE, snad nejhorší, co si pamatuji za několik desítek let co chodím na hokej do Poruby - nic na tom nemění ani postup do 1. ligy. Mezi slepými jednooký králem.
- Herní projev po druhé : Pan Flašar při svém dobrovolném odchodu z HC Nový Jičín přibližně prohlásil : Odcházím, protože mužstvu již nemám co dát - kdyby po po tomto prohlášení stála ještě Tabačka, tak by samou radostí spadla sama, a nepotřebovala demolici, je jen škoda, že to NIC přenesl jako hlavní trenér, společně s panem Sršněm, do Poruby.
- Herní projev po třetí : Kde jsou každoroční prohlášení manegmentu, že české skupiny 2. ligy jsou nepoměrně slabší než skupina moravská - Poruba to i přes postup určitě nepotvrdila.
-Herní projev po čtvrté : Pokud nedojde k velké obměně mužstva (zařazení dravého mládí) a kompletní výměně vedení mužstva, tak za normálních okolností by účast v této soutěží měla jen jepičí život - staré psy novým kouskům nenaučíš - ještě, že se v příští sezóně z WSM ligy nesestupuje
Závěr : I přes můj kritický pohled na současný stav A - týmu mu přeji mnoho úspěchů ve WSM lize !!!
K odpovědi pana Bajgara na moji minulou glosu : Nejsem OSVÍCENÝ, ale REALISTA !!!

Odpověď:
Pěkný den,,
Vedení klubu si váš vzkaz určitě přečte. A co se týče mé osoby, nemám rád spekulace o rozhodčích, zaplacených utkáních, atd. Každý zápas je dle nějakého fanouška zaplacen, buď soupeř, nebo sudí, nebo si vsadili, až se mi zdá, že není zmanipulovaného výsledku. Ale samozřejmě já budu rád, když budete chodit i nadále, věrnost klubu je hlavní - v dobrém a i ve zlém:)
Lukáš Bajgar
janík (EDUARD.PORUBA@COM.CZ - POLNÍKOV) 15.4.2018, 20:53
Srdečně vítáme Poláky v českých WSM ligových vodách....Můžete mi prosím odpovědět, proč se cpete do české soutěže, když jste chtěli do polské exligy?
S čím chcete hrát ligu, když extraligový odpad musí v rozhodujících zápasech kvalifikace spoléhat na pomoc pruhovaných mužů-zejména těch s červenou páskou(navíc těch kteří pískají moravskou 2.ligu?), a není schopen přehrát Havlíčkův Brod bez cizí pomoci?Jinak přeji hodně úspěchů v 1.lize.A zdravím.

Odpověď:
Dzień dobry,
dziękuję za pytanie, ale nie mam teraz odpowiedzi. Nie widzę błędu w sędziach, ale przeciwnik mógł dać więcej gola i wszystko byłoby inne.
Łukasz Bajgar

Další stránky
123456>>