Příprava: Poruba – Přerov (čtvrtek 9. 8. od 18 hodin)

Fanzone » Ptejte se » Redakce webu HC Poruba

Na vaše dotazy a připomínky odpovídají redaktoři webu www.hcporuba.cz

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 371 odpovědí v této kategorii celkem.

Miroslav Grela (grelastarsi@seznam.cz - Ostrava Poruba) 14.8.2018, 17:39
Dobrý den.
Proč ve Vaši anketě o upominkových předmětech nemáte rubriku s dotazem na odznaky?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Miroslav Grela

Pěkný den,
Při vytváření ankety se myslelo samozřejmě i na odznaky (stále jsou totiž in a stále se po nich někteří fanoušci ptají), přeci jen jsme se snažili koncipovat dotaz na nejvíce frekventované propriety napříč všemi generacemi, čímž odznaky nijak nevylučujeme a netvrdíme, že by nemohly být k dispozici, jen zájem o ně je přeci jen minoritnější, než kupříkladu o šály, dresy, puky a hrníčky...
Mirek (miroslavkillinger@seznam.cz - Frýdek-Místek) 10.8.2018, 18:28
Dobrý den!Chci se zeptat.V které hale bude hrát HC Frýdek.Místek příští týden ten hokejový turnaj?Děkuji

Pěkný den,
Z důvodu rekonstrukce RT TORAX ARENY se všechna utkání hrají v Kooperativa Aréně, tedy malé tréninkové hale.
Domes (maxrezist@seznam.cz - Poruba) 8.8.2018, 09:55
Nezvažuje vedení zavedení vratných kelímků s logem? Nejen že by to znamenalo větší pořádek, ale lidé by si mohli odnést i malý suvenýr.

Podnět předáme vedení:)
Matěj (matulda1234567@seznam.cz - Ostrava poruba) 27.7.2018, 22:00
Dobrý den budete na začátek sezony prodávat dresy?
Děkuji

Pěkný den,
Fan předměty jsou nyní v jednání, nelze však zatím určit konkrétní datum prodeje.
Martin (weissmartin3@seznam.cz - Ostrava) 18.7.2018, 20:23
Dobry den. Je mozne si jednorazove vstupne na jednotlive zapasy hc poruba koupit v predprodeji ( kde a jak s predstihem?) nebo pouze vzdy pred zapasem v dany den? Dekuji Martin

Pěkný den,
V současnosti se téma prodeje lístků řeší, nelze zatím předpokládat předprodeje na jednotlivá utkání.
Petr Prosický (pprosicky@centrum.cz - Ostrava) 18.7.2018, 16:41
Dobrý den, chci se zeptat zda u vtupenky nebo pernamentky nějaká sleva na průkaz ZTP?
Děkuji

Pěkný den,
Osoby s ZTP, ZTP/P a doprovod by měly mít vstup zdarma, přesto se nyní jedná o všeobecných podmínkách vzhledem k absenci haly a výši nájmu v jiné hale... Budeme informovat.
Martin (fouly007@yahoo.com - Ostrava-Poruba) 13.7.2018, 10:46
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, zda-li je možné někde zakoupit dres A-týmu?
Díky za odpověď

Pěkný den,
V současnosti bohužel ne, připravuje se však nabídka fan shopu.
Vladislav (VladislavKleiner@centrum.cu - Ostrava) 9.7.2018, 18:36
Chtěl bych vědět jesli má klub prodejnu kde si muž koupit věci s klubovou tematikou.Předem děkuji za informaci.

Pěkný den,
V současnosti se obsah fan shopu připravuje, zatím není dáno datum.
Radim Petruska (radimpetruska@seznam.cz - Ostrava) 27.6.2018, 08:18
Dobry den, kdyz se opravuje strecha neuvazuje se i o vypolstrovani vsech sedacek? Dekuji za odpoved.

Pěkný den,
Toto je spíše dotaz na společnost SAREZA, provozovatele zimního stadionu.
Pavel Kutnar (jeanpaulmartin@seznam.cz - Nymburk) 26.6.2018, 23:06
Dobrý den, nikde jsem nenašel stránky fan shopu, pokud tedy nějaký existuje. Nejsem fanouškem Kappy, ale červené tričko s logem klubu je celkem povedené. Dalo by se někde sehnat? Děkuji za odpověď.

Pěkný den,
Dané triko se prodávalo před dvěma lety během playoff, v současnosti není k dispozici.

Další stránky
123456>>