Příprava: Poruba – Přerov (čtvrtek 9. 8. od 18 hodin)

Partneři klubu

Statutární město Ostrava

www.ostrava.cz

Metropole Moravskoslezského kraje a třetí nejlidnatější město České republiky Ostrava má téměř 315 tisíc obyvatel. Svou rozlohou 214 km2 je po Praze druhým největším městem v zemi. Má výhodnou polohu u hranic s Polskem a Slovenskem. Letiště Leoše Janáčka Ostrava je největším regionálním letištěm v ČR, přijímá lety tuzemských i mezinárodních linek. Město je důležitým železničním dopravním uzlem. Díky dálnici D 1 má přímé silniční spojení s Prahou.

Městský obvod Poruba

www.moporuba.cz

Poruba se může pyšnit titulem nejlidnatějšího ostravského městského obvodu. Tomu také odpovídá zastoupení mnoha odvětví a center pro volnočasové aktivity. Nalezneme zde Fakultní nemocnici s poliklinikou, Vysokou školu báňskou - Technickou Univerzitu Ostrava s rozsáhlým komplexem sportovišť, krytý bazén, centra volného času, sérii knihoven, kulturní dům a v neposlední řadě i multifunkční halu, ve které hrají svá utkání hokejisté RT Torax Poruba. Kromě toho Poruba zaujme velkým množstvím zeleně a parků. Mnohými bývá také označována jako nejlepší místo k bydlení v Ostravě.

Moravskoslezský kraj

www.msk.cz

Moravskoslezský kraj je jedním ze čtrnácti vyšších územních samosprávných celků v Česku. Celé jeho území leží v Severomoravském kraji. Z větší části leží v Českém Slezsku, zbývající část zabírá sever Moravy. Na jihu sousedí se Zlínským krajem, na západě s Olomouckým krajem, na severu s polskými vojvodstvími Opolským a Slezským, na jihovýchodě s Žilinským krajem na Slovensku. Na území kraje se nacházejí čtyři euroregiony – Beskydy, Praděd, Silesia a Těšínské Slezsko. Symboly kraje tvoří znak, vlajka a logo.

Moravskoslezský kraj se stal hrdým partnerem Neoficiálního mistrovství republiky ročníků 2003 a mladších.

RT TORAX, s.r.o.

www.rttorax.cz

Na trhu nových i použitých automobilů zaujímáme v moravskoslezkém regionu stabilní pozici. Své klienty oslovujeme především nabídkou profesionálních služeb a komplexním přístupem ke svým zákazníkům. Kromě prodeje aut jsme schopni zajistit celkový autorizovaný servis včetně doplňkových služeb jako například zapůjčení náhradního vozidla.

Jsme autorizovaným servisním střediskem značek Škoda, Audi, VW a Bosch. V našem servisním centru používáme nejmodernější přístroje a technologie.

Našim klientům je k dispozici tým servisních techniků. Na zájemce o koupi automobilu čeká tým prodejců, kteřý vám vysvětlí výhody konkrétního vozu, poradí s doplňkovou výbavou, předvede vůz a navrhne optimální způsob splácení.

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.

www.sareza.cz

Společnost Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. (SAREZA) byla založena v roce 1997 a jejím posláním je starat se, aby obyvatelé města Ostravy měli kde provozovat jak rekreační, tak profesionální sportovní aktivity v důstojných a příjemných podmínkách. Společnost používá rovněž název SAREZA, který je registrován od března 2003 jako ochranná známka. Do správy této společnosti patří Zimní stadion, Krytý bazén, Letní koupaliště, Sportovní hala, Sportovní areál, Lázně Moravská Ostrava a Hotel Sport Club.

Veškeré informace o plánovaných akcích ve sportovních areálech, stejně jako informace o těchto areálech naleznete na oficiálních internetových stránkách společnosti.

BER-KR Services s.r.o.

www.sonyprofirmy.eu
www.electroluxprofirmy.eu

Společnost BER-KR Services s.r.o. vznikla v roce 2008. Zabývá se prodejem spotřební elektroniky značky Sony a domácích elektrospotřebičů Electrolux a AEG, a to zejména firemním zákazníkům z České republiky a Slovenska.

Společnost se zabývá zejména následujícími aktivitami:

- nabídka zákazníkům do akcí na podporu prodeje, věrnostní programy, spotřebitelské soutěže, apod.
- nabídka produktů pro interní potřebu zákazníka.
- zvýhodněná nabídka pro zaměstnance partnerských společností jako forma zaměstnaneckého benefitu.

Samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkovi – nabídka vypracovaná na míru, odborná konzultace, zajištění dopravy zboží zákazníkovi.

Potrubí Seidler s.r.o.

www.pseidler.cz

- Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
- Přípravné práce pro stavby
- Specializovaná stavební činnost
- Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
- Vodoinstalatérství, topenářství
- Zámečnictví

BYSTROŇ Group a.s.

www.bystrongroup.cz

Akciová společnost BYSTROŇ Group je stavební skupina působící v České republice. Její historie sahá do roku 1994 a základním předmětem její činnosti jsou všechny obory stavebnictví a související služby. Společnost nabízí široké spektrum služeb, profesionální přístup a dlouhodobé zkušenosti.

Pro veřejné i privátní investory provádí BYSTROŇ Group dodávky v průmyslové a bytové výstavbě, dodávky v oblasti občanského stavitelství a velké zkušenosti má firma rovněž s modernizací a rekonstrukcí staveb, a to včetně historických budov. Svým zákazníkům nabízí BYSTROŇ Group také možnost generálního dodavatelství, kdy zajišťuje kompletní služby od počáteční studie až po kolaudaci a předání funkčního díla. Při své činnosti používá BYSTROŇ Group nové, moderní technologické postupy a materiály, které přinášejí zadavatelům významné finanční a provozní úspory. Právě proto je BYSTROŇ Group vyhledávaným partnerem velkých i malých zadavatelů a její obrat vykazuje ve stagnujícím českém stavebnictví dynamický růst.

Pivovary Staropramen a.s.

www.ostravar.cz

Ostravar je pivo typické pro město Ostravu a okolní region. Jeho tradice výroby sahá až do roku 1897, kdy byl v Ostravě založen Český akciový pivovar v Moravské Ostravě. První várka piva v něm byla uvařena o rok později. Pivovar Ostravar je tak součástí zdejšího regionu již 113 let a patří k nejstarším dodnes fungujícím podnikům na území města Ostravy.

GLUMBÍK s.r.o.

www.glumbik.cz

GLUMBÍK s.r.o. se zabývá především výstavbou inženýrských sítí a výrobou ocelových konstrukcí. Pro tyto činnosti má k dispozici potřebná osvědčení, oprávnění a certifikáty . Firma působí na trhu od roku 1991 a v současnosti jsou hlavními zákazníky provozovatelé plynovodů a ropovodů a stavební společnosti. GLUMBÍK s.r.o. se neustále rozvíjí v oblasti počtu a kvalifikace zaměstnanců, v oblasti technického vybavení a zázemí společnosti i v oblasti výnosů, čímž je zajištěna vyšší kvalita nabízených služeb.

ALL SPORTS, a.s.

www.bauerhockey.cz

Společnost ALL SPORTS, a.s. je jediným autorizovaným distributorem hokejové výstroje značky BAUER pro ČR. Nabízí kompletní hokejové vybavení pro hráče ledního a in-line hokeje, brankáře a rozhodčí. V sortimentu naleznete brusle, hokejky, helmy, kalhoty, chrániče, textil a další.

Sporttime, s.r.o.

www.kappa-sport.cz

Kappa je sport. Sport ve všech jeho podobách. Je to historie, hodnota, tvář sportu. Kappa je pohyb, inspirace pro všechny sportovní výkony, velké či malé, klasické, každodenní, známé či neznámé. Kappa je značka pro lidi, kteří chtějí ztvárnit svoji kulturní blízkost ke sportu, který praktikují.

JC TRANS, s.r.o.

www.jctrans.cz

Společnost JC TRANS je na trhu již od roku 1999. Pro dopravu využívá výhradně vlastní vozidla – vše tak má pod kontrolou a dodržuje všechny zásady Vaší spokojenosti. Vozový park JC TRANS prochází neustálou modernizací, před každou přepravou osob je navíc každé vozidlo důkladně vyčištěno.

REELGATE s.r.o.

www.reelgate.cz

Společnost REELGATE s.r.o. byla založena pracovníky s bohatými zkušenostmi v oblasti návrhu a realizací komunikačních technologií. V současné době se specializujeme na realizací datových sítí LAN a WAN, aplikační, informační, komunikační, silno a slaboproudé systémy a projekční činnost.

 • projektování silnoproudých (VVN, VN, NN) a slaboproudých zařízení
 • dodávky energetických zařízení VN, NN a elektromontážních prací silnoproudých a slaboproudých zařízení
 • řešení inteligentních elektroinstalací budov
 • datové sítě LAN a WAN včetně optických kabeláží a Wi-Fi aplikací
 • zabezpečovací a požární systémy - EZS, EPS
 • vývoj a servis řídících systémů a vizualizací
 • dodávky a servis měřící a regulační techniky

ORFIN Industry, s.r.o.

www.orfin.cz

Hledáte-li zavedeného a seriozního dodavatele profilů pod sádrokarton, sádrokartonů, izolační minerální vaty, velkoplošných desek, polystyrénu, nářadí ve třídě hobby i profi, spojovacích materiálů, pracovních oděvů, obuvi a dalších komodit, obraťte se s důvěrou na ORFIN Industry.
Spolupracují s výrobci stavebních materiálů jako jsou Neoprofil, Neotherm, Rigips, Eurofibre, Považská cementáreň, a.s., Ladce a dalšími.
Jsou jediným a výhradním dodavatelem nářadí výrobce STALCO, které dodávají po celé republice. Jsou taktéž jediným a výhradním dodavatelem pracovních oděvů výrobce FLAXPOL, kterým zásobuje firmy nejen u nás, ale i na Slovensku. Vzorkovou prodejnu najdete v Českém Těšíně.

Elektronické součástky CZ, a.s.

www.es-ostrava.cz

Tradiční český výrobce pasivních elektronických součástek.

Vyrábí:

 • fóliové kondenzátory typy MKT, MKP
 • impulsní kondenzátory
 • motorové kondenzátory
 • odrušovací kondenzátory a RC prvky
 • potenciometry a trimry
 • speciální kondenzátory dle specifikace zákazník