Marodkou a zraněními zmítaný starší dorost ve Zlíně nepřekvapil a zapsal si čtvrtou prohru v řadě

14.11.2014, Gabriela Juříková

Naposledy hráli dorostenci RT TORAXu utkání první listopadový den. Pak trénovali, posilovali a hlavně připravovali na duel se Zlínem. Jenže bez klíčových hráčů, kteří léčí nemoci, a zranění se dalo jen těžko pomýšlet na solidní výsledek. Už v druhé minutě Poruba prohrávala a do první přestávky získala dvou brankové manko. Po prostředním dějství domácí vedli už 5:0, ale čisté konto neudrželi. Poruba využila přesilovku a gólem Lukáše Irgla snížila. V posledních dvou minutách utkání PSG přidal ještě dva góly a upravil konečný výsledek na 7:1. V sobotním odpoledni 15. listopadu od 13:30 hodin odehrají starší dorostenci Poruby mač s Havířovem, který má pořád naději získat místo v elitní čtveřici. Připraven bude také onlajn přenos.

RAKO Extraliga staršího dorostu - 20.kolo pá 14.11.15:00
PSG Berani Zlín
7:1(2:0, 3:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 2. Strmiska (Karafiát), 8. Fryšara (Kosorin), 26. Budil (Fryšara), 39. Stiksa (Karafiát), 40. Werbik (Strmiska), 58. Chytil (Mikulec, Gazda), 60. Fryšara (Gazda) – 47. Irgl (Horváth). Rozhodčí: Hradil, Koziol – Wesley, Goňa. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 45:24. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1.
PSG Berani Zlín: Odložilík – Padrnos, Váňa, Kosorin, Fridrich, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Chytil, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Werbik
HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (41. Dobečka) – Pažický, Bijota, Skokan, Široký, Boháč, Prokeš, Prepsl – Holub, Csabala, Šustala, Veselý, Stah, Dohnal, Konečný, Žídek, Horváth, Irgl