Ve druhém přípravném duelu mladší dorostenci nestačili na Opavu

14.08.2012, Adam Bagar

V prvním přípravném utkání porubští mladší dorostenci odcházeli z ledu s vysokou porážkou od Vítkovic. Tu chtěli odčinit v úterním klání s nedalekou Opavou. Jenže Slezan si již v první periodě dokázal vytvořit náskok čtyř gólů a utkání měl po celých šedesát minut pevně pod kontrolou. Ve druhé třetině dokázal RT TORAX alespoň smazat nulu na kontě vstřelených branek zásluhou Mikuláše Nováka. V závěrečné části hry ovšem Opavští opět přidali a své vedení navýšili až do konečné podoby 1:8. Ani druhé přípravné klání tak mladšímu dorostu nevyšlo. Již ve čtvrtek čeká svěřence trenérů Miroslava Bahníka a Pavla Leksovského další mač, tentokrát na ledě Havířova.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. út 14.8.12:30
Hokejový klub Opava
1:8(0:4, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 38. Novák (Šípek, Veselý) – 1. Rousek (Borunský), 9. Fodor, 13. Černý, 19. Fodor (Kosina), 22. Hlačík (Kocina), 43. Rýpar (Dostál), 44. Rousek, 58. Dostál (Rýpar, Černý). Rozhodčí: Krakovčík, Bala. Vyloučení: 0:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8.
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (21. Peslarová) – Šípek, Bijota, Pažický, Široký, Dlouhý, Boháč, Krupa, Skokan, Veselý, Novák, Csabala, Žídek, Dohnal, Baláž, Malát, Hranický, Herejk, Samek, Bernovský.
Hokejový klub Opava: Barvík – Cibulka, Štěpánek, Olšr, Černý, Döhner, Klement, Borunský, Hendrych, Rousek, Kosina, Hlačík, Fodor, Hajšman, Horký, Langer, Dostál, Rýpar, Ryčka.