Starší dorostenci zaznamenali ve Frýdku - Místku další těsné vítězství

19.08.2010, Adam Bagar

Starší dorostenci nadále pokračují na vlně zápasů, ve kterých nepoznali hořkost porážky. Přestože nemohl být hlavní trenér Miroslav Bahník příliš s výkonem svých oveček spokojen, radovala se Poruba na ledě Frýdku - Místku z další těsné výhry, tentokrát v poměru 5:4. Mezi úspěšné střelce se dvakrát zapsal Tomáš Lukašík, po jedné trefě přidali Michalové Pelech s Frankem a o vítěznou branku se postaral necelé čtyři minuty před koncem Vojtěch Palkovič. Další duel čeká starší dorostence již v pátek na ledě Přerova.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. čt 19.8.
HC Frýdek-Místek
Branky a nahrávky: 9. Ďuriček (Lapčík, Hamhalter), 36. Beinstein, 46. Jakubowski (Minařík), 47. Čahoj (Bernát) – 2. Pelech (Palkovič), 19. Lukašík (Hurník), 33. Lukašík (Hurník), 52. Franek, 57. Palkovič. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:5.
HC Frýdek-Místek: Baldik (od 34. Beran) – Blažek, Hamhalter, Vašut, Gavlas, Fojtík, Beinstein, Bernát, Vacula, Minařík, Čahoj, Lapčík, Alina, Jakubowski, Strkač, Kurajský, Ďuriček, Gröger
HC RT TORAX Poruba 2011: Hlavina (od 33. Čížek) – Herman, Franek, Zuščík, Baca, Hradil, Soukal, Juřík, Maček, Hurník, Lukašík, Kotas, Palkovič, Pelech, Formánek, Kaleta, Plhoň