Spanilá jízda pokračuje! Mladší dorostenci si lehce poradili se čtvrtým Novým Jičínem

24.11.2013, Gabriela Juříková

V první třetině to se soupeřem neměl domácí RT TORAX jednoduché. Gólmana Bayera překonali pouze jedinkrát. Až třemi brankami v prostřední části utkání potvrdili roli favorita a když ve třetím dějství vsítili i branku v oslabení, bylo jasné, že Nový Jičín přemožitelem Poruby nebude. V poslední minutě zápasu pečetil svým druhým gólem výhru Tomáš Vilček a Matěj Remiáš si připsal druhé čisté konto a výrazně se podílel na výhře 6:0. Další utkání lídra tabulky s náskokem 14 bodů čeká první adventní neděli, tedy 1. prosince na ledě Olomouce.

ELIOD liga mladšího dorostu - 14.kolo ne 24.11.10:00
Ďáblové Nový Jičín
6:0(1:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 5. Dang (Vilček), 28. Klíma (Voznička, Plachý), 31. Stach (Vospálek), 38. Vilček (Dang), 54. Konečný, 60. Vilček (Dang). Rozhodčí: Krenželok – Šeruda, Štula. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 6:0.
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš – Pažický, Nagy, Prokeš, Skokan, Jendruš, Balcárek, Prepsl, Herejk – Žídek, Stach, Vospálek – Dang, Vilček, Konečný – Veselý, Malát, Holub – Klíma, Voznička, Plachý
Ďáblové Nový Jičín: Bayer –Teichman, Már, Fajhon,Tvrdý, Bitomský, Najvar, Pernický, Palacký, Timko, Krupa, Trost, Juříček, Hilšer, Adamczyk, Dětský, Hudec, Matiaško