Mladší dorost zdolal druhé Černé Vlky a dvě kola před koncem základní části vede o šestnáct bodů

09.01.2014, Gabriela Juříková

K druhému letošnímu zápasu ELIOD ligy jeli mladší dorostenci RT TORAXu do Rožnova pod Radhoštěm, kde je přivítal rožnovsko-kopřivnický tým, Černí Vlci. Možná nejrychlejší branka soutěže padla ve čtrnácté vteřině, když domácího brankáře Macha překonal Ondřej Žídek. Za domácí tým v polovině třetiny vyrovnal Tomáš Kulišťák, což vydrželo až do konce prostřední části. Před druhou přestávkou se v rozmezí jedné minuty trefil dvakrát Matyáš Holub a výhru Poruby pak pečetil pět minut před koncem utkání Kamil Klíma. Do konce základní části ELIOD ligy zbývá odehrát už jen dva zápasy a svěřenci trenérů Smetáka a Rambouska mají slušný šestnáctibodový náskok před právě Černými Vlky. V neděli 12. ledna od 10 hodin se o další body utkají doma s Frýdkem – Místkem.

ELIOD liga mladšího dorostu - 20.kolo čt 9.1.16:00
HC ISMM Kopřivnice
1:4(1:1, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Kulišťák (Kašpar, Kitzberger) – 1. Žídek (Vospálek), 38. Holub, 40. Holub (Jendruš, Malát), 55. Klíma (Voznička). Rozhodčí: Fiedler – Bártek, Janiš. Vyloučení: 4:4, navíc Kitzberger (KOP) 10 OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.
HC ISMM Kopřivnice: Mach – Cvečka, Fojtášek, Kulišťák, Kašpar, Kitzberger, Kotouček, Mikuš, Gonos, Dobeš, Polášek, Pindur, Voznička Martin, Solanský, Soška, Vavřík
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš – Pažický, Prepsl, Jendruš, Balcárek, Nagy, Skokan, Prokeš – Žídek, Vilček, Vospálek, Malát, Stach, Konečný, Dang, Veselý, Timura, Klíma, Voznička Marek, Holub, Plachý