Duel ve Frýdku-Místku mladší dorostenci zvládli, neporazitelnost mohou potvrdit v neděli s Karvinou

02.11.2013, Gabriela Juříková

Desáté kolo ELIOD ligy mladšího dorostu svedl dohromady předposlední Frýdek-Místek s RT TORAXem, lídrem soutěže, který doposud nepoznal porážku a v každém kole plně bodoval. A za vítězstvím šli hosté i na frýdeckomísteckém ledě. O dalších třech bodech na svůj účet rozhodla Poruba třemi brankami v první třetině. Ve druhé minutě otevřel gólový účet Ondřej Konečný a jak se v průběhu utkání ukázalo, také jej čtvrtou brankou v začátku druhé třetiny zakončil. Dvěma brankami dokázal René Najsar porubské vedení snížit i díky přesilové hře a přestože jich měli domácí dvakrát více, Poruba zvítězila. A svou neporazitelnost může potvrdit v nedělním domácím zápase s Karvinou, který uzavře první kolo základní části.

ELIOD liga mladšího dorostu - 10.kolo čt 31.10.15:00
HC Frýdek-Místek
2:4(0:3, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 32. Najsar (Vláčil), 53. Najsar – 2. Konečný (Vilček), 8. Malát (Veselý), 13. Holub, 22. Konečný. Rozhodčí: Škuta – Carbol, Kašinský. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 0:4, 2:4.
HC Frýdek-Místek: Olšar (20. Velička) – Kopeček, Prokop, Piskoř, Vláčil, Kanovský, Raček, Návrat, Dlouhý, Najsar, Juřica, Opletal, Strakoš A., Puzoň, Indrst, Urban, Michálek, Šulák, Strakoš M.
HC RT TORAX Poruba 2011: Lamla – Pažický, Herejk, Skokan, Prokeš, Jendruš, Balcárek, Plíska, Prepsl – Žídek, Stach, Vospálek, Dang, Vilček, Konečný, Malát, Veselý, Holub, Klíma, Voznička, Plachý