Debakl! Jinak nelze přípravný zápas starších dorostenců Poruby na ledě Vítkovic nazvat

05.08.2014, Gabriela Juříková

Po dvou přípravných zápasech s Třincem s bilancí jedné prohry a jedné výhry se v úterý odpoledne porubští starší dorostenci střetli v ČEZ Aréně s hráči Vítkovic. V prvních deseti minutách důsledně dodržovali trenérské pokyny a zdatně sekundovali zkušenějšímu týmu, ale po inkasování první branky se herní morálka týmu trenéra Rambouska zhroutila. Domácí si poté na ledě dělali, co se jim zlíbilo. Obrana hostí propadávala a gólman čelil častým přečíslením. Po dvou třetinách vedl favorit 11:0 a to ještě neproměnil trestné střílení. Jeho brankostroj se nakonec zastavil až na čísle patnáct. Již ve čtvrtek čeká starší dorostence další utkání. Na svém ledě od 12 hodin změří síly s nedalekým Havířovem.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. út 5.8.14:00
HC Vítkovice Ridera
15:0(5:0, 6:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 10. Danielčák (Slánský), 12. Malina (Spratek), 15. Toman (Hartman), 15. Danielčák (Spratek), 18. Malina (Hartman), 21. Danielčák (Spratek, Slánský), 22. Horváth (Franz, Maxner), 24. Spratek (Slánský), 27. Hartman (Malina), 28. Franz (Hartman, Maxner), 30. Bernát (Stupka, Sola), 42. Malina, 48. Raška, 53. Maxner (Raška), 56. Malina (Danielčák, Slánský). Rozhodčí: Koziol – Vengřín, Rajnoch. Vyloučení: 7:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 62. Průběh utkání: 15:0.
HC Vítkovice Ridera: Daňa – Štěpánek, Halška, Krčmář, Čechman, Slíž, Bartek, Bijota, Veřmiřovský, Malina, Spratek, Slánský, Danielčák, Hartman, Stupka, Franz, Maxner, Raška, Horváth, Toman, Bernát, Sola
HC RT TORAX Poruba 2011: Dobečka – Jendruš, Olšr, Široký, Boháč, Prepsl, Skokan, Pažický, Herejk – Irgl, Nardelli, Bialoň, Csabala, Dohnal, Šustala, Holub, Vilček, Vospálek, Pavelka, Malát, Konvička