Mladší dorostenci nezvládli třetí třetinu a z ledu prvního Přerova odjeli bez bodů

01.02.2015, Gabriela Juříková

První únorovou neděli bylo na programu 13. kolo nadstavby skupiny o udržení v ELIOD extralize mladšího dorostu a porubský výběr hrál o body na ledě lídra tabulky Přerova. A byl to RT TORAX, kdo otevřel v druhé třetině skóre gólem Jana Žídka. Jenže vedení hostům dlouho nevydrželo, domácí Zubři brzy odpověděli vyrovnávací brankou z přesilovky. Po dvou vcelku vyrovnaných třetinách o vítězi rozhodlo třetí dějství, v kterém domácí vyslali na Remiáše celkem šestnáct střel, oproti devíti porubským, a třikrát byli úspěšní. Porubští si z Přerova odvezli prohru 1:4. Další utkání odehrají za čtrnáct dní 15. února na ledě Havířova.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 31.kolo ne 1.2.13:30
HC ZUBR Přerov
4:1(0:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 28. Plášek (Kleiner, Krátký), 43. Popelka (Antoníček), 50. Lašák (Krátký), 52. Antoníček (Kopeček, Borot) – 26. Žídek (Havránek). Rozhodčí: Antl – Lakomý, Sedlák. Vyloučení: 2:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 35:32. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
HC ZUBR Přerov: Machač – Pěnčík, Kleiner, Borot, Viktorin, Koudela, Kopeček – Krátký, Raček, Antoníček, Knápek, Kuba, Lašák, Hostášek, Petráš, Popelka, Plášek
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš – Pitucha, Balcárek, Kroček, Dobeš, Pliska – Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Zicháček, Voznička Martin