Naději na body ztratili ve druhé třetině, mladší dorost podruhé v řadě nebodoval

07.12.2014, Gabriela Juříková

Ve třetím kole ELIOD extraligy mladšího dorostu – o udržení – skupiny E si porubský nejmladší výběr zpočátku v Přerově nevedl špatně. První třetinu vyhrávali o branku, jenže domácí Zubři ve druhé třetině stav třemi góly otočili na svou stranu. RT TORAX se dokázal dvakrát přiblížit vyrovnání, ale domácí vždy našli odpověď a vedení si do konce základní hrací doby dokázali udržet. Porubští podruhé v bojích o udržení se v extralize klopýtli. Z pěti branek nastřílel dvě Kamil Klíma a při jedné asistoval, tři kanadské body si připsal i Marek Havránek za gól a dvě asistence. Příští zápas sehrají mladší dorostenci ve čtvrtek 11. prosince doma s Opavou.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 21.kolo ne 7.12.13:30
HC ZUBR Přerov
8:5(2:3, 3:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 6. Plášek (Krátký), 19. Raček (Navrátil, Hotěk), 28. Raček (Mlčák, Hotěk), 28. Hotěk (Raček, Mlčák), 31. Hotěk, 48. Petráš (Hostášek), 54. Navrátil (Mlčák), 60. Petráš – 4. Havránek, 7. Klíma (Střondala, Havránek), 15. Klíma (Balcárek), 42. Marek Voznička (Klíma), 52. Klíma (Havránek, Střondala). Rozhodčí: Klimecký – Klvač, Sedlák. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 55. Střely na branku: 38:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 8:5.
HC ZUBR Přerov: Matoušek (7. Machač, 52. Matoušek) – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Viktorin, Koudela – Krátký, Raček, Navrátil, Hotěk, Lašák, Hostášek, Petráš, Indrák, Plášek
HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek (34. Remiáš) – Balcárek, Kotouček, Kroček, Dobeš, Markovič – Voznička Marek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Bochnak, Zicháček, Voznička Martin