Mladší dorostenci sehráli v Přerově vyrovnanou partii, přesto podeváté v řadě padli

13.11.2014, Gabriela Juříková

Po reprezentační pauze se opět rozjely všechny soutěže a po jedenácti dnech tréninků bylo na programu patnácté kolo ELIOD extraligy, mladší dorostenci Poruby ho sehráli v Přerově. Nejmladší výběr RT TORAXu bodoval naposledy 9. října a po první dvacetiminutovce v Meo Areně a vyrovnané střelecké produktivitě byla naděje, že se podaří připsat si k osmi bodům nějaké další. Jenže po polovině vyrovnané bitvy se do vedení dostali díky využité přesilovce domácí a po dvou minutách překonali porubského gólmana Kryštofa Mrázka podruhé. Hosté drželi střelecky se Zubry krok, ale ke snížení, natož vyrovnání, se nedopracovali. Jelikož závěrečná třetina skončila už branku nepřinesla, Poruba si připsala devátou prohru v řadě.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 15.kolo čt 13.11.17:15
HC ZUBR Přerov
2:0(0:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 36. Hotěk (Raček, Mlčák), 38. Lašák (Hotěk. Gábriel) . Rozhodčí: Klimecký – Klvač, Navrátil. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 79. Střely na branku: 42:33 (11:12, 17:12, 14:9). Průběh utkání: 2:0.
HC ZUBR Přerov: Machač – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Tureček, Koudela – Krátký, Raček, Navrátil, Hotěk, Antoníček, Šafránek, Lašák, Petráš, Indrák, Popelka, Knápek
HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek – Balcárek, Kotouček, Kroček, Glumbík, Dobeš – Hasaj, Voznička Marek, Žídek, Havránek, Střondala, Klíma, Mrva, Plachý, Bochnak, Zicháček