Dlouhou šňůru vítězství prodloužili starší dorostenci také v Hodoníně

09.02.2012, Adam Bagar

Netradičně ve středu čekala porubské starší dorostence cesta do dalekého Hodonína, kde měli na programu první ze svých tří dohrávaných střetnutí. Poruba začala dobře, do vedení jí dostal Michal Pelech a po dalších dvou trefách svítilo na světelné tabuli již skóre 0:3. Drtiči se nevzdávali a dvěma slepenými góly se dostali zpět do zápasu. V poslední dvacetiminutovce viděli diváci, kteří si našli cestu na hodonínský zimák, celkem pět branek. V přestřelce byl nakonec úspěšnější po výsledku 4:6 RT TORAX. Ten však doplácel na častá vyloučení, která dokázali domácí hráči přetavit ve tři přesilovkové trefy. Již v pátek se svěřenci trenéra Rambouska představí na domácí půdě, kde hostí prostějovské Jestřáby.

Liga staršího dorostu - 27.kolo st 8.2.18:00
SHK Hodonín
Branky a nahrávky: 32. Bureš, 34. Bureš (Janás, Repáň), 51. Kukliš (Rýpar), 57. Chorvát (Kukliš) – 14. Pelech (Kaleta), 20. Csomor (Demel), 21. Gola (Pelech), 42. Baca (Demel), 52. Gelnar (Csomor), 53. Smrčka (Havránek). Rozhodčí: Slavka – Čech, Hejda. Vyloučení: 5:8, navíc Stanke (POR) 5 min. + OK. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:6, 4:6.
SHK Hodonín: Krampl – Rýpar, Janás, Fojtík, Chorvát, Čech, Sedlák, Kučera, Doskočil, Hlavačka, Kukliš, Repáň, Šála, Janota, Bureš, Prčík.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček – Vrána, Soukal, Demel, Baca, Stanke, Chamrád – Pelech, Gola, Kaleta, Csomor, Schwarz, Gelnar, Kropka, Smrčka, Pobuta, Havránek, Holáň.