Utkání s 61 trestnými minutami dorost Poruby uhrál za tři body, Hvězdě dovolil jen jednu trefu

Hronov se v Porubě nezmohl ani na gól, dorost slaví v kvalifikaci i podruhé

Pobyt v Karlových Varech zakončil dorost výhrou, hattrick slaví Ślusarczyk

60.kolo, út 26.2.
Prostějov - Poruba

Hronov se v Porubě nezmohl ani na gól, dorost slaví v kvalifikaci i podruhé

Gabriela Juříková, před 3 dny
Pobyt v Karlových Varech zakončil dorost výhrou, hattrick slaví Ślusarczyk

Gabriela Juříková, 20.03.2019
Juniorka si na závěr pohrála s Hodonínem! Dva góly zařídil Havlík, asistence pro Šindelku i Calábka

René Chyla, 17.03.2019
Dorost na závěr nadstavby smetl Znojmo 7:1, ve středu otevírá brány kvalifikace v Karlových Varech

Gabriela Juříková, 17.03.2019
Dorost RT TORAX převálcoval HK Kroměříž vysoko 9:1

Romana Opatová, 16.03.2019
Uherské Hradiště v posledním vzájemném utkání nedalo Porubě ani gól, Slíž slaví třetí nulu

Gabriela Juříková, 10.03.2019

Tabulka Chance ligy

Semifinále

1. HC Dukla Jihlava1
4. Rytíři Kladno4

2. VHK ROBE Vsetín1
3. ČEZ Motor Č. Budějovice 4

Krátké zprávy

ZMĚNA TERMÍNU
Zápas 45. kola mezi Porubou a Prostějovem se v původním termínu (sobota 12. 1. 2019 v 17:00) nakonec neodehraje. V RT TORAX ARENĚ se bude hrát nově až během reprezentační pauzy, to znamená ve středu 6. 2. 2019 od 18 hodin. Důvodem je kolize s extraligovým derby mezi Vítkovicemi a Třincem, klub tak vychází vstříc fanouškům, kteří by chtěli navštívit oba zápasy.

04.01.2019

TÝDEN HOKEJE proběhl v pondělí 17. září v Kooperativa Areně. Trenéři a vedení HC RT TORAX Poruba děkují všem rodičům, kteří si našli cestu na porubský zimní stadión a přivedli své děti zadovádět si a zabruslit s profesionálními trenéry i hráči. Podrobnější informace spolu s fotografiemi zveřejníme v nejbližších dnech.

Žákovské okénko
O výsledky žákovských tříd, zejména těch nejstarších žáků 8. třídy, kteří bojují o účast na turnaji o mistra ČR, porubská hokejová rodina nepřijde. Místo týdenních okének připravujeme tentokrát měsíční souhrn, který plánujeme zveřejnit po vánočních svátcích.

19.12.2017

Změna termínu
Také předsilvestrovské domácí utkání s Opavou má nový termín. Na základě dohody obou klubů se utkání 32. kola druhé ligy mezi Porubou a Opavou odehraje na ostravském ledě až v pondělí 5. února 2018 od 18 hodin.

Změny v termínech
Dvě prosincová utkání A-mužstva mění své termíny. Zápas v Novém Jičíně se na základě dohody obou klubů odehraje už o den dříve, tedy v pátek 8. prosince 2017, úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin. Svůj termín mění také mezisváteční utkání v Hodoníně, tentokrát se však bude hrát o den později, tedy ve čtvrtek 28. prosince, znovu se tak stane v 18 hodin.

Posily ze Vsetína
Kádr A-mužstva se rozrostl o další dvě zvučná jména. Do sobotního utkání na ledě Hodonína nastoupí v porubském dresu bek Michal Hryciow s útočníkem Lukášem Finsterlem, kteří mají ze Vsetína vyřízeno v ostravském klubu roční hostování s tím, že za valašský klub mohou v případě potřeby kdykoliv nastoupit.

03.11.2017

Již dnes ve 20:00 končí unikátní aukce originálních hraných dresů ze Světového poháru 2016 v Kanadě. V aukci můžete získat jeden ze šestnácti originálních dresů českého národního mužstva. Připojte se do aukce zde!

02.10.2017

Další přípravné utkání
Vzhledem k tomu, že porubským hokejistům začíná vzhledem k rozlosování sezona až 13. září, se klub HC RT TORAX Poruba 2011 dohodl na dalším přátelském zápase. V něm svěřenci Tomáše Sršně a Aleše Flašara vyzvou ve čtvrtek od 18 hodin na domácím ledě tým HK 95 Považská Bystrica.

Změny v týmu
Klub HC RT TORAX Poruba 2011 poprvé zúžil svůj kádr. Tým opustila kvůli pracovnímu vytížení trojice Petr Seidler, Rostislav Vaněk a Marek Sedlář, jež budou působit v Opavě. Trenéři dále nepočítají ani s Jánem Nikem, Jakubem Peslarem, Davidem Vostárkem nebo Michalem Škodou a Lukou Petelinem. Na hostování pak přichází z Havířova útočník Marek Haas.

27.08.2017

Prosba klubu
Vedení klubu HC RT TORAX Poruba 2011 žádá všechny fanoušky, aby zítra před zápasem s Karagandou (i u všech následujících utkání) upřednostnili vstup od pošty (ul. Čkalovova). Vyhnou se tak zbytečným nepříjemnostem. Klub zároveň děkuje všem, kteří tak učiní.

06.08.2017
28.kolo, ne 17.3.
Hodonín - Poruba
K3, ne 24.3.