PORUBA OPĚT POMÁHÁ: Dny dětské onkologie pomohou k léčbě potřebným charitativním utkáním se Znojmem

Lukáš Bajgar, 19.02.2024
Ve středu 21. února se diváci mohou těšit nejen na moravsko-slezské měření sil mezi HC RT TORAX Poruba 2011 a HC Aptec Orli Znojmo, ale především dostane každý z nás ideální příležitost ukázat, jak velké má srdce. Ve spolupráci s FNO, Klinikou dětského lékařství, Oddělením dětské hematologie a hematoonkologie, pořádá klub finanční klub finanční sbírku pro dětské pacienty, kteří jsou namísto radovánek často odkázání na lékařskou péči. Ve čtvrtek 15. února započala FNO akci s podtitulem Den dětské onkologie, charitativní utkání je jednou z významných následných akcí bohulibé činnosti.

Fakultní nemocnice Ostrava ve spolupráci s FNO, Klinikou dětského lékařství, Oddělením dětské hematologie a hematoonkologie, pořádá klub finanční ve středu 21. února charitativní sbírku dětem v rámci Dne dětské onkologie a jeho návazných akcí, které započaly 15. února. Pojďme ukázat, že jsme jedna velká porubská rodina, která má srdce na svém místě a umí i v těchto časech pomoci. Níže naleznete nejen QR kód pro případnou platbu, ale také fotografie a příběhy některých pacientů.

Můžete přispět QR platbou

Dny dětské onkologie