Starší dorostenci byli blízko k senzaci na ledě extraligového Třince

27.12.2012, Adam Bagar

Před vánočními svátky starší dorostenci sehráli nepříliš povedené utkání s Vítkovicemi. Tentokrát je v rámci přípravného trojutkání s extraligovými mančafty čekal Třinec. Oceláři se ujali rychlého dvoubrankového vedení, ale RT TORAX se nevzdával a trefami Havránka a Gřeše srovnal krok. Favorit šel opět do vedení v polovině duelu, ale i tentokrát našli hosté odpověď. O vyrovnání se postaral Rataj a do vedení dokonce poslal Porubu Mládek. Zdálo se, že zápas přinese senzační výsledek, ale Třinečtí v úplném závěru utkání nejprve srovnali a vzápětí i přidali vítěznou trefu na konečných 5:4. Odveta je na programu již v sobotu na porubské půdě.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. čt 27.12.16:00
HC Oceláři Třinec
Branky a nahrávky: 7. Pala, 7. Pala, 30. Kofroň, 59. Kovařčík, 60. Kofroň – 9. Havránek, 26. Gřeš, 34. Rataj, 43. Mládek. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 5:4.
HC Oceláři Třinec: Cieslar (30. Fendrich) – Cienciala, Stránský, Bartoň, Zahradníček, Polášek, Bartko, Adámek, Walaski – Kovařčík, Kofroň, Pěnčík, Poruba, Pala, Jašek, Švaňa, Christov, Motloch, Síkora K, Lorek, Trčka.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mec – Štěpán, Kropka, Charvát, Síkora T., Kotas, Bolek – Havránek, Bartoň, Holaň, Csomor, Smrčka, Gřeš, Laryš, Mládek, Rataj, Kurnik, Rajnoch, Boleslavský.