Poslední přípravné utkání juniorům nevyšlo, prohráli v Šumperku

07.09.2023, Eva Suchánková

Ve čtvrtek 7. září odehráli porubští junioři poslední přípravný zápas, přípravu nezakončili úplně nejlépe. O to lepší snad bude vstup do nové sezony, první zápas na ně čeká 14. září opět se Šumperkem.

Přípravné zápasy juniorů - přát. čt 7.9.18:15
DRACI PARS ŠUMPERK
HC RT TORAX Poruba 2011: Drabčík (30. Sobol) – Činčala, Falhar, Janeček, Telnov, Bodnár, Kalužík, Karal, Michalčík, Gebauer – Hansel, Sobol, Granečný, Chromišin, Moravec, Rigo, Šrubař, Skřipčák, Koida, Veselý, Matějka, Platzek

Ačkoli tomu finální skóre nenapovídá, tak se do vedení dostali ve 12. minutě Porubští, když hostujícího brankáře prostřelil Granečný. Domácí tým však minutu na to srovnal. Ani tak se Poruba nevzdávala a z hole Granečného si vybojovala opět náskok jednoho gólu. Druhá třetina pak již patřila pouze Drakům. Ti totiž během ní otočili stav zápasu z 1:2 na 5:2. V poslední části pak už k žádnému gólu nedošlo, a tak byl konečný výsledek po základní hrací době jasný.