Odveta v Třinci se starším dorostencům povedla, o cenné výhře rozhodli v závěru utkání

02.08.2013, Gabriela Juříková

Odvetný zápas rozehráli lépe domácí. Během devíti minut vsítili tři branky a v porubském brankovišti se měnili gólmani. Marka Filipa vystřídala Klára Peslarová. RT TORAX do první přestávky přesilovkovým gólem tříbrankový náskok Ocelářů snížil a v prvních sedmi minutách druhé třetiny zásahy Csomora a Mládka vyrovnal. Třinecký Kamil Sikora svou třetí brankou zařídil opětovné vedení domácích, ale Sikora Tomáš v barvách Poruby na začátku třetí tercie vyrovnal. Oceláři pátou brankou vedli potřetí, ale hosté ve stejné minutě partii opět srovnali. Nakonec v samém závěru zápasu rozhodl o vítězství hostů Tomáš Gřeš.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. pá 2.8.13:00
HC Oceláři Třinec
5:6(3:1, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 3. Sikora K., 4. Lorek (Kofroň), 9. Sikora K., 32. Sikora K., 54. Lorek (Bartoň M.) – 14. Boleslavský (Rajnoch), 21. Csomor (Gřeš, Bartoň R.), 27. Mládek (Gola), 44. Sikora T. (Ščurek, Csomor), 54. Mládek (Šípek), 59. Gřeš (Bartoň R.). Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6.
HC Oceláři Třinec: Dudáček – Cienciala, Adámek, Bartoň M., Janiczek, Christov, Petrák – Poruba, Lorek, Kofroň, Trčka, Sikora K., Sztwiertnia, Škorpík, Švaňa, Tůma, Kaukič.
HC RT TORAX Poruba 2011: Filip (9. Peslarová) – Štěpán, Šípek, Široký, Sikora T., Ščurek, Šustala, Olšr, Hranoš – Csabala, Gola, Mládek, Csomor, Bartoň R., Gřeš, Kurnik, Václavík, Němec, Bialoň, Rajnoch, Boleslavský.