Juniorům se nepodařilo porazit Přerov, po samostatných nájezdech padli 1:2

24.08.2023, Eva Suchánková

Ve středu 23. srpna vyrazili Porubané již podruhé během letní přípravy do Přerova, tam je do poslední chvíle čekalo napínavé utkání. Ani tentokrát však nebyli úspěšní, a nakonec zvítězili junioři z Přerova.

Přípravné zápasy juniorů - přát. st 23.8.17:15
HC ZUBR Přerov
2:1sn(0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011: Drabčík – Činčala, Veselý, Janeček, Telnov, Mráček, Kalužík, Gebauer – Hansel, Sobol, Baláž, Krásnohorský, Svoboda, Rigo, Šrubař, Skřipčák, Koida, Šindler, Matějka, Martiňák

První třetina začala úspěšněji pro Porubu, ta se totiž v 15. minutě chopila, zásluhou Hansela, vedení. Po jeho střele však dlouhou dobu k žádnému gólu nedošlo. Hra tedy stála primárně na obráncích, kteří nepustili své soupeře k žádné vyložené šanci a gólmanech, kteří si střežili svou bránu jako oko v hlavě. Necelé dvě minuty před koncem zápasu se však dostal k šanci jeden z přerovských hráčů, podařilo se mu srovnat a zápas pokračoval do prodloužení, ve kterém nedošlo k rozhodnutí. V samostatných nájezdech poté byli úspěšnější Přerované.