Junioři v Havířově zvítězili 4:1

06.09.2023, Eva Suchánková

Ve středu 6. září se odehrálo derby mezi Porubou a Havířovem. Vítězství se hned ze začátku chopili Porubané, a taky si jej udrželi až do konce utkání.

Přípravné zápasy juniorů - přát. st 6.9.18:45
AZ Heimstaden Havířov
1:4(0:1, 0:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček – Činčala, Falhar, Janeček, Telnov, Bodnár, Kalužík, Karal, Michalčík – Hansel, Sobol, Granečný, Chromišin, Svoboda, Rigo, Šrubař, Skřipčák, Koida, Krásnohorský, Matějka, Platzek, Veselý

Porubští se dostali do vedení, když Koidova střela v 9. minutě prošla za záda domácího gólmana. Ve druhé třetině pak zvýšili na tříbrankový náskok zásluhou Hansela a Sobola. Gólovou linii Poruby zastavil v poslední periodě Matějka. Havířovští dokázali ke konci základní hrací doby snížit na 1:4, tím taky zastavili rostoucí skóre zápasu.