Junioři slavili výhru, Šumperk porazili 5:0

15.08.2023, Eva Suchánková

V Úterý 15. srpna nastoupili junioři ke druhému přípravnému zápasu. Na ledě Škoda arény se utkali s mladými Draky ze Šumperka.

Přípravné zápasy juniorů - přát. út 15.8.15:30
DRACI PARS ŠUMPERK
Branky a nahrávky: 5. Sobol (Koida), 7. Koida (Bodnár), 8. Chromišin, 19. Krauss (Telnov, Stasiuk), 52. Stasiuk (Telnov). Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 5:0.
HC RT TORAX Poruba 2011: Drabčík – Gebauer, Veselý, Janeček, Telnov, Bodnár, Kalužík, Michalčík – Chromišin, Hansel, Platzek, Stasiuk, Krauss, Šrubař, Skřipčák, Sobol, Koida, Rigo

O osudu zápasu bylo ve své podstatě rozhodnuto už v první třetině. Po gólech Sobola, Koidy, Chromišina a Krausse se porubští junioři ujali vedení, na které již šumperští hokejisté nedokázali odpovědět. Pomyslnou tečku, za tímto zápasem udělal Lev Stasiuk, který přidal na konto Poruby pátý gól. Dobrou hrou do obrany a stoprocentním výkonem brankáře Vincence Drabčíka dokázali junioři Šumperk vynulovat, a tak utkání skončilo jasným výsledkem 5:0.