Junioři nedokázali urvat vítězství a v prvním přípravném zápase padli proti Přerovu 1:2

09.08.2023, Eva Suchánková

Ve středu 9. srpna zahájili porubští junioři přípravu na sezonu 2023/2024. Utkání k jejich neštěstí skončilo 2:1 pro přerovské Zubry.

Přípravné zápasy juniorů - přát. st 9.8.17:30
HC ZUBR Přerov
2:1(0:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 28. Koblížek (Kuchta), 39. Lysoněk (Buršík) - 51. Sobol (Stasiuk, Veselý). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček – Ševčuk, Veselý, Janeček, Telnov, Bodnár, Kalužík, Karal – Chromišin, Hansel, Platzek, Stasiuk, Hůlek, Šrubař, Skřipčák, Sobol, Koida, Krauss

V první třetině nebyla možnost vidět puk v bráně. Úvodní gól tak slavili Přerované až ve druhé periodě, když po nahrávce Kuchty proměnil Marian Koblížek. Zanedlouho vstřelil druhou branku Ludvík Lysoněk, čímž potvrdil vedení Přerova. Vypadalo to, že rozhodne až třetí třetina, když Petr Sobol snížil na 2:1. Nicméně se Porubanům již nepodařilo srovnat. O vítězství tedy rozhodli Přerovští a ve svém čtvrtém přípravném zápase zvítězili 2:1.