I druhý vzájemný zápas s Olomoucí byl pro porubské mladíky vítězný

13.08.2015, Gabriela Juříková

V úterý 13. srpna bylo na programu několik utkání týmů RT TORAX Poruba. Mladší dorostenci sehráli odvetné utkání v Olomouci a stejně jako před týdnem na domácím ledě si vystříleli výhru. Už ve třetí minutě vedli 2:0, a když Kohouti snížili, brzy si vzali dvoubrankové vedení zpět. Ve druhém dějství domácí tým snížil, ale pak už gólovou střelnici ovládli Porubští. Ve třetí dvacetiminutovce vsítili čtyři branky a odvezli si výhru 7:2. Dvěma góly a nahrávkou přispěl Marek Havránek, tříbodový byl i Ernest Bochnak (1+2). Další zápas čeká svěřence trenéra Leksovského v úterý 18. srpna v Havířově.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. čt 13.8.12:00
HC Olomouc
HC RT TORAX Poruba
Branky a nahrávky: 9. Popelka (Antoníček), 25. Popelka – 1. Havránek (Bochnak), 3. Pitucha, 13. Anlauf (Žídek, Vojtášek), 44. Havránek (Bochnak, Pitucha), 46. Wawrzikiewicz (Havránek), 47. Bochnak (Wawrzikiewicz), 57. Vojtášek (Žídek, Anlauf). Rozhodčí: Novotný – Dopitová, Štreitová. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:7.
HC Olomouc: Fajgl (29. Machatý) – Vosátko, Kalač, Klesla, Bahounek, Smejkal, Dupal, Harabiš, Antoníček, Popelka, Skřivánek, Štefka, Kret, Kořenek, Prostor, Vašenka, Palinek, Handl
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Šolc, Pitucha, Havránek, Bochnak, Wawrzikiewicz, Kroček, Becher, Vojtášek, Žídek, Anlauf, Teichmann, Husák, Puchala, Häring, Boniatti, Šimek, Krátký