Hledá se střelecká muška! Starší dorost v Havířově neuspěl

06.08.2015, Gabriela Juříková

V brzkém čtvrtečním odpoledni byli starší dorostenci na návštěvě v Havířově, kde odehráli své třetí přátelské utkání. A vstoupili do něj znamenitě, když ve čtvrté minutě využil Lukáš Irgl početní výhodu. Jka se později ukázalo, bylo to z porubské strany vše. AZet vyrovnal těsně před přestávkou a třemi góly v prostřední třetině si vypracoval tříbrankové vedení, které už nepustil. Gólman Marcel Škoda po druhé obdržené brance propustil místo Matěji Remiášovi, který neměl lehkou úlohu, protože útočníci RT TORAX Poruba nenašli střeleckou mušku. Nakonec si z ledu AZ Havířov 2010 odvezli prohru 1:6 a v pátek 7. srpna odehrají na domácím ledě od 10 hodin zápas s Opavou.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. čt 6.8.14:30
6:1(1:1, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Aulehla, 30. Lenomar (Kozubek), 31. Kristián (Baron), 37. Cihlář, 57. Rzekanowski (Baron), 58. Mrowiec (Kristian) – 4. Irgl (Malát, Bijota). Rozhodčí: Kuchář, Stonavský. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: .0:0 Diváci: 99. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
AZ Heimstaden Havířov: Velička (Zsibrita) – Kozubek, Piskoř, Pawlas, Frojda, Mrowiec, Chujac, Szturc, Ševěček, Lenomar, Piš, Skalka, Aulehla, Baron, Ligocký, Hýsek, Peterka, Cihlář, Kristian, Pecka, Strakoš
HC RT TORAX Poruba: Škoda (Remiáš) – Bijota, Skokan, Prepsl, Balcárek, Prokeš, Pliska, Jendruš, Pažický – Irgl, Malát, Krupa, Holub, Stach, Vospálek, Žídek, Střondala, Dang, Vláčil, Vilček, Timura