Dohrávka čtvrtého kola tížené body juniorům nepřinesla, Poruba těsně padla 0:2

28.09.2021, Patrik Rošič

Porubští junioři nastupovali k dohrávce proti HCM Warriors Brno. Domácí hráli poprvé v hudební kulise, ve které vždy odehrává své zápasy porubský A-TÝM. Jenže ani tento pokus potřebný náboj nepřinesl, a tak porubský juniorský tým nedokázal bodovat ani v 5. ligovém utkání.

Liga juniorů - 4.kolo út 28.9.16:45
HCM Warriors Brno
Branky a nahrávky: 14. Heinrich (Staněk), 22. Toman (Staněk). Rozhodčí: Pavel – Gančarčík, Klimek. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 100. Střely na branku: 35:27. Průběh utkání: 0:2.
HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž – Fišara, Macias, Kelnar, Topolanský, Dinmukhammed, Mrozek, Ludvík – Mikula, Halata, Kotrba, Fornál, Siekierka, Koudelný, Chovanec, Prokeš, Žák, Barčák, Jánoš
HCM Warriors Brno: Vystavěl – Kala, Mareček, Mlčoch, Mahdal, Orsech, Milotinský, Brokeš – Novotný, Staněk, Rašovský, Holotík, Toman, Marčík, Láryš, Heinrich

V první části hry byl k vidění pouze jeden gól. O ten se postarali hosté, když se ve 14. minutě trefil David Heinrich. V druhé části padla druhá a zároveň poslední branka utkání. Na 0:2 upravil Jan Toman. Do konce utkání se už pouze vylučovalo. Třikrát museli na trestnou lavici domácí junioři, naštěstí pro hráče HC RT TORAX hosté nedokázali ani jednu početní výhodu využít. Poruba si také vyzkoušela přesilovku, ale ani hráči domácího týmu nedokázali tyto možnosti přetavit v gól, a tak se už skóre zápasu neměnilo. Porubští junioři tak nedokázali vyhrát v dohrávce 4. kola Ligy juniorů a celkem z pěti utkání mají na kontě pět těsných proher.