Čtvrté vítězství v řadě! Mladší dorostenci uspěli také na ledě Havířova

18.08.2015, Gabriela Juříková

Po týdnu trénování vyjeli k už pátému přípravnému utkání porubští mladší dorostenci, kteří si zatím vedou nadmíru skvěle. A také v Havířově tomu v úterý nebylo jinak. Po první třetině sice ztráceli dvě branky, což se porubským hráčům podařilo snížit v polovině utkání. Domácí si však dvoubrankové vedení vzali brzy zpět, s čímž se hosté nesmířili a před druhou přestávkou snížili. Ve třetí třetině Porubští vyrovnali a vítěze určily až nájezdy. O rozhodující se postaral Mateusz Wawrzkiewicz, jenž také nastartoval hon za vyrovnáním. Dalšími střelci byli Jan Žídek a Marek Havránek. Teď se bude mladší dorost připravovat na domácí utkání s Vítkovicemi, to je na programu v úterý 25. srpna od 10:30.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. út 18.8.11:30
3:4sn(2:0, 1:2, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Potočný, 14. Horák (Juhasz, Potočný), 34. Čempel (Juhasz) – 31. Wawrzkiewicz (Vojtášek), 40. Žídek (Vojtášek), 47. Havránek, rozh. náj. Wawrzkiewicz. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3.
AZ Heimstaden Havířov: Dufek (Mokrý) – Benda, Pavelek, Máca, Zíková, Horák, Grygar, Adámek, Hrček, Demps, Janeček, Pindel, Kanalos, Tomeček, Přeček, Pastor, Jančar, Lednický, Čempel, Potočný, Juhasz, Zíka
HC RT TORAX Poruba: Mrázek – Pliska, Pitucha, Wawrzkiewicz, Häring, Havránek, Nagy, Kroček, Anlauf, Žídek, Vojtášek, Husák, Teichmann, Boniatti, Puchala, Bochnak, Šolc, Šimek