Zlatí páťáci HC RT TORAX Poruba na turnaji v Rožnově pod Radhoštěm

Romana Opatová, 29.12.2023
Ve čtvrtek 28. prosince vyrazili do Rožnova pod Radhoštěm na turnaj své kategorie také mladší žáci 5. třídy. Ve stejném modelu turnaje se čtyřmi mužstvy zvítězili!

5. třída pod vedením Mariana Kacíře absolvovala turnaj rovněž v režimu „každý s každým“ na dvakrát 20 minut se samostatně bodovanými poločasy.

V úvodním utkání nastoupili porubští hráči proti Havířovu. V první části vyhráli bez obdržené branky 3:0, v druhé části ale svému soupeři podlehli těsně 1:2. V následujícím utkání proti Zubrům z Přerova výrazně zvýšili porubští mladí hráči úspěšnost střelby a v obou částech zvítězili nad Přerovem shodně 5:1. V posledním měření sil proti rožnovským Černým vlkům se podařilo porubskému brankáři Tomáši Oblukovi v obou částech shodně udržet tzv. čisté konto a RT TORAX zvítězil zaslouženě 2x 3:0.

S celkovými 10 body z 12 možných tak Poruba na turnaji jednoznačně zvítězila.

Soupiska HC RT TORAX Poruba: Obluk – Musálek, Křiva, Barinka, Pargač, Kotterba, Gurka, Maršálek, Myšík, Böhm, Miklušák, Nasadil, Emrich, Bartek, Figalla, Bocek