FOTO: Hokejisté HC RT TORAX Poruba ročníku 2010 běželi zámeckým parkem

FOTO: Hokejisté HC RT TORAX Poruba ročníku 2010 běželi zámeckým parkem

Jan Pospíšil, Lukáš Bajgar, 14.06.2024
Hokejisté nastávající deváté třídy HC RT TORAX Poruba absolvovali v neděli 9. června závod Běh zámeckým parkem o celkové délce 8,7 km. Parádní výsledek a ještě lepší zkušenost pro všechny zúčastněné, všem sportovcům gratulujeme.

Hráči ročníku 2010 se spolu s trenérem Martinem Tomáškem v neděli 9. června zúčastnili běžeckého závodu na 8,7 km v rámci letní přípravy. Tato akce byla skvělou příležitostí pro mladé hokejisty, aby si vyzkoušeli své fyzické a mentální možnosti mimo led a zároveň si vyzkoušeli svoje vytrvalostní schopnosti.

Závod probíhal v krásném prostředí zámeckého parku v Kravařích. Hráči si tak poměřili síly s dospělými zkušenými běžci, což bylo pro ně skvělým tréninkem a zároveň výzvou. Ve startovním poli pak patřili v porovnání s ostatními závodníky mezi nejmladší účastníky. Trenér je před závodem dobře připravil a motivoval k maximálnímu výkonu, aby každý z nich dosáhl svého maximálního potenciálu.
Po skončení závodu byli všichni hráči velmi spokojení a hrdí na svoje výkony. Byla to skvělá příležitost pro týmovou práci a vzájemnou podporu, která je pro budoucí úspěchy na ledě velmi důležitá. Všichni hráči si odnesli cenné zkušenosti a nové poznatky, které jim pomohou v jejich dalším hokejovém vývoji.
Trenér Martin Tomášek je pyšný na své mladé hráče za jejich účast a výkon na tomto závodu a věří, že letní příprava jim pomůže dosáhnout ještě lepších výsledků v nadcházející sezoně.