Zlatá tečka na závěr, nejmladší ročníky se utkaly na turnaji v polském Opole

Zlatá tečka na závěr, nejmladší ročníky se utkaly na turnaji v polském Opole

Lukáš Bajgar, 02.05.2023
Poslední dubnová sobota patřila nejmladším hokejistům Poruby, kteří se utkali na turnaji „ iędzynarodowy Turniej Mini Hokeja Na Lodzie“ v polském Opole.

Jednodenní nabitý turnaj byl rozdělen do dvou skupin, v nichž se HC RT TORAX Poruba prezentoval třemi týmy. A proč? Protože hokej si zaslouží hrát opravdu každý! Každý kluk a každá holka tak měli možnost užít si zlaté tečky za sezonou v podobě mezinárodního a především skvěle organizovaného turnaji v Opole.

Ve skupině A se utkaly Katowice, Opole A, Tychy A, Toruń a porubský tým A červený a porubský tým A bílý. Ve druhé na sebe pak narazily Tychy B, Katowice B, Opole B, Poruba B, Galicyjskie Lwy a Oświęcim.

Bílý A tým celý turnaj opanoval a domů přijel v autobusu v barvách HC RT TORAX Poruba se zlatými medailemi. Červený tým skončil pak šestý. Ve druhé skupině se dařilo B týmu také na výbornou a domů přivezl bronzový kov. Gratulujeme!

Trenéři ve složení Rambousek – Kanko – Smyček zvládli svou polskou misi na výbornou a udělali tak pomyslnou tečku za sezonou 2022/2023.