Základní část Chance ligy zná svou podobu! Poruba bude začínat i končit mimo svou arénu

Patrik Rošič, 20.05.2022
Tréninky a přípravy na nadcházející ročník Chance ligy jsou v plném proudu a nyní je už i celá soutěž pro nadcházející sezónu 2022/2023 rozlosována. S kým se utká Poruba v prvním a posledním utkání základní části? Dozvíte se níže.

V příští sezóně bude hrát Chance ligu celkem 14 týmů. Po minulém ročníku, kdy sestoupily Ústí nad Labem, Benátky nad Jizerou, Havířov a Kadaň která se odhlásila, doplní celkovou čtrnáctku sestupující Zlín z Extraligy. Každý s každým odehraje 4 zápasy a celkem se tak odehraje 52 kol.

Los je tedy už znám a podle rozpisu budou porubští hokejisté muset další ročník Chance ligy začínat i končit mimo svou domovskou RT TORAX ARENU. První utkání odehrají červenobílí ve středu 14. září 2022 na ledě jihlavské Dukly. Celou základní část naopak zakončí na ledě ještě nedávno extraligového klubu, a to u Beranů ze Zlína ve středu 1. března 2023.

Před svými fanoušky se Porubané poprvé představí už v druhém kole, kdy vyzvou v sobotu 17. září 2022 Vsetín. Naopak poslední domácí utkání základní části odehrají hráči HC RT TORAX v pondělí 27. února 2023 proti šumperským Drakům. Celková termínová listina zápasů brzy na webu.