SEZONA 2024/2025: Trenéři s realizačním týmem zůstávají, oznámeno pět odchodů

Lukáš Bajgar, 19.04.2024
Ligový ročník 2024/2025 klepe na dveře a HC RT TORAX Poruba 2011 představuje první změny v kádru a také oznámení s ohledem na setrvání hlavního kouče Jiřího Režnara.

Hokejový klub RT TORAX Poruba 2011 do nového ročníku vstoupí se staronovým trenérským štábem: hlavním koučem zůstává po nejlepší základní části v historii klubu Jiří Režnar. Za asistenty bude mít Michala Barinku a Karla Suchánka. Trenérem brankářů pak setrvá Dušan Šafránek a o komfort hráčů nejen v šatně a během utkání se postará dvojice Petr Kanko a Matěj Sirotek. Všem bude krýt záda, jako i v minulé sezoně, týmový manažer Jan Dresler.

„Stejně jako každý rok, musíme se i v tom následujícím bohužel rozloučit s několika hráči,“ předjímá generální manažer Pavel Hinner, „začnu-li obránci, odchází Jiří Klimíček a z osobních důvodů Justin Lemcke. V útočných řadách již neuvidíme Jiřího Brodka, Antonína Honejska a Marka Tvrdoně. Všem pěti bych rád poděkoval za hokejové služby, které pro klub odváděli a odvedli, ale také za to, že i díky nim je Poruba klubem, jakým dnes je. Ať se všem v nových životních etapách daří.“

Na druhou stranu lze poznamenat, že brankářská trojice zůstává nezměněna a drtivá většina kádru také, což naznačuje také seznam pouhých pěti odchodů.