TURNAJ DOROSTU: Bronzový pohár a nejlepší hráč k tomu, to je vizitka Poruby v Přerově

Gabriela Juříková, 08.08.2023
O víkendu 5. – 6. srpna se porubští dorostenci účastnili mezinárodního turnaje v Přerově. V MEO Aréně změřili své v létě nabrané síly se čtyřmi soupeři a v konečném součtu obsadili třetí příčku. Navíc byl porubský brankář Petr Bernát vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Jako každý rok se i tentokrát turnaj v Přerově hrál systémem 2 x 25 minut, kdy každý poločas byl považován za jedno utkání. Plus se hrálo prodloužení, které pak sloužilo při případných nerozhodných výsledcích.

Dorostenci Poruby pod vedením trenérů Miroslava Bahníka a Karla Suchánka (trenér David Moravec plnil reprezentační povinnosti s U17) po prvním turnajovém dni měli co napravovat. Do nedělních soubojů vstoupili ale mnohem lépe a v konkurenci Přerova, Tábora, Pardubic a Skalice obsadili třetí místo.