Stříbrní sedmáci HC RT TORAX Poruba na vánočním turnaji

Stříbrní sedmáci HC RT TORAX Poruba na vánočním turnaji

Romana Opatová, 29.12.2023
7. třída vánoční období využila ke změření sil se svými soupeři na jednodenním turnaji v Rožnově pod Radhoštěm. Z celkových čtyř družstev vybojovala pěkné 2. místo.

Hned po vánočních svátcích 27. prosince vycestovali svěřenci Mariana Kacíře na jednodenní turnaj do nedalekého Rožnova pod Radhoštěm. Celkem se utkala čtyři družstva v režimu „každý s každým“ dvakrát 20 minut v samostatně bodovaných poločasech.

Úvodní utkání rozehráli žáci 7. třídy proti zahraničnímu týmu ze Slovinska. V první části hry zvítězil porubský tým 4:1, v druhé části 3:1 a celkově si tak připsal 4 body do tabulky hodnocení. Následující zápas proběhl s domácími Černými vlky z Rožnova p. Radhoštěm. V úvodní části se diváci nedočkali branky ani na jedné straně, poločas skončil 0:0. V druhé části se dvěma brankami ujal vedení porubský tým, nicméně aktivní hrou domácí tým dokázal postupně srovnat na konečných 2:2. Poslední utkání Poruby s týmem z Frýdku-Místku tak bylo pomyslným finálem o konečné 1. a 2. místo. První část byla herně velmi vyrovnaná, střelecky se více dařilo soupeři – Frýdek-Místek zvítězil rozdílem jedné branky 2:1. V druhé části frýdecký soupeř střelecky výrazně převýšil porubské hráče a zvítězil vysoko 7:1.

Hráči Toraxu tak s celkovými 6 body skončili na 2. místě.

Soupiska HC RT TORAX Poruba: Särkozi, Hořanský – Kacíř, Holý, Grygar, Obluk, Holiš – Poljak, Ségl, Opat, Mikolajek, Matějka, Šeděnka, Jurka, Dudek

Konečné pořadí:

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC RT TORAX Poruba 2011
LHK Jestřábi Prostějov