Režnara čeká domácí premiéra, do Poruby zavítá Vrchlabí. Začíná se už v 16:00

Pavlína Vítková, 26.11.2021
V rámci 24. kola Chance ligy zavítají na ostravský led hráči HC Stadion Vrchlabí. Start zápasu je naplánován na sobotních 16 hodin.

Poslední vzájemné zápasy

Vrchlabí v letošní sezoně

Vrchlabí aktuálně okupuje devátou příčku prvoligové tabulky. Na kontě má 39 bodů za 14 výher a 8 proher.

Nejproduktivnějším článkem týmu je Patrik Urban s 18 body (5+13). Za ním následují Tomáš Kaut s 15 (7+8) a Pavel Mrňa s 14 (7+7) body. Ve statistikách plus/minus zatím dominuje Ondřej Matýs s výsledkem +5. Největším hříšníkem je Pavel Mrňa s 43 minutami.

V bráně zatím strávil nejvíce času Jakub Soukup. Aktuálně se může pyšnit úspěšností 90,42 %. Nejvytíženějším hráčem je obránce Jan Zdráhal (s průměrem 21:43 na zápas). Z týmových statistik pak stojí za zmínku celkové množství trestných minut, Vrchlabí je totiž zatím druhým nejtrestanějším celkem soutěže (303 minut). Pro kontext – Poruba je na tom nejlépe, zatím si vykoledovala pouze 184 minut.

Poslední zápasy Vrchlabí

Stadion zatím v listopadu odehrál čtyři duely. Nejprve si v prodloužení poradil s Benátkami (3:2 P), pak přehrál Kolín (4:3), podlehl Šumperku (1:5) a Jihlavě (2:9). Výsledky s Kadaní byly kontumovány.

Poslední zápasy Poruby

RT TORAX momentálně drží až 13. místo Chance ligy. Po 23 kolech má na kontě 31 bodů. Produktivitu táhne Pavel Jenyš s 15 body (10+5). Za ním následuje Samuel Bitten s 14 body (8+6). Bitten je na tom nejlépe také v hodnocení plus/minus (+9). Nejvíce času na ledě tráví Šimon Szathmáry, průměrně 23:09.