REPREZENTACE U16: Z dorostu se představil proti Slovensku Jan Láryš a vychytal výhru 5:1

REPREZENTACE U16: Z dorostu se představil proti Slovensku Jan Láryš a vychytal výhru 5:1

Patrik Rošič, 12.11.2023
Od sedmého do jedenáctého listopadu se konala v Kravařích přátelská utkání proti Slovensku a Švýcarsku. Z Poruby byl dokonce mezi tři tyče pozván Jan Láryš, který hraje v dorostu pod taktovkou Davida Moravce a jeho reprezentační účast byla splněna na jedničku s hvězdičkou. Národnímu týmu U16 dokázal totiž pomoct k vysoké výhře 5:1.

Jak už bylo zmíněno, odehrála se přátelská utkání s výběrem Slovenska a Švýcarska a hned v tom prvním jsme mohli vidět porubskou stopu. Jan Láryš oblekl dres Česka a mezi třemi tyčemi doslova zářil. Za svá záda totiž povolil jediný gól. Naopak jeho spoluhráči nastříleli oběma brankářům dohromady pět kousků. Sečteno a podtrženo, národní tým U16 porazil tým Slovenska 5:1.

ČESKO U16 – SLOVENSKO U16 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 4. Huk (Hanyš), 31. Katolický (Weiss, Tomek), 32. Huk (Ruml), 37. Katolický (Tomek), 44. Skyba (Hanyš) – 24. Bernat (Rausa)

Česko U16: Láryš (Javorek) – Kachlíř, Vaněček, Ruml, Studnický, Reisnecker, Skyba, Kůrka, Cífka – Slavík, Tomek, Katolický – Weiss, Sekanina, Hrček – Hanyš, Huk, Kerbler – Vlk, Mařík, Hečko

Slovensko U16: Čelko (Hrenák) – Požgay, Bereš, Kovalčík, Černák, Syrný, Imriška, Varga, Béreš – Matta, Hybský, Rausa – Stankoven, Ďurčo, Trebula – Kubát, Šimko, Bernat – Krnáč, Macák, Čurlej

Fotogalerie