Před startem exhibice byla oceněna první část významných osobností porubského hokeje

Adam Bagar, 25.03.2011
Exhibiční utkání Poruby s Brumovem - Bylnicí přineslo také bohatý program. Ještě předtím než Václav Mleko vhodil na středovém kruhu mezi Marka Badža a Radka Holíka čestné buly, byla na ledové ploše k vidění výborná show místních krasobruslařů, organizovaný nástup hráčů na led a také vyhlášení dvanácti oceněných osobností porubského hokeje za svou dlouholetou práci pro klub. Mezi oceněnými jmény nechyběl ani oblíbený výborný trenér Karel Metelka, jenž již bohužel více než šest let není mezi námi. Cenu tak za něj převzala manželka Marcela Metelková. Všem níže uvedeným osobnostem ještě jednou děkujeme za veškerou práci, kterou pro porubský klub vykonali, a přejeme jim hodně životních úspěchů. Shodou okolností v letošním roce slaví porubský hokej 65 let od řádného založení.

Oceněné osobnosti za dlouholetou práci v porubském hokeji

METELKA KAREL - In memoriam (cenu za dlouholetou spolupráci převzala manželka Marcela Metelková), ŠINDEL ČESTMÍR, SEIFRIED ALOIS, ING. KLOS JIŘÍ, MALÍK JAN, TICHÝ JAN, MALÍK MIROSLAV, OTISK ZDENĚK, LIPNICKÝ OLDŘICH, MLEKO VÁCLAV, GULAŠI JAN, ROHÁČEK RUDOLF

Čestné buly vhodil před začátkem utkání Václav Mleko