Porubské ohlédnutí za mládežnickým hokejem uplynulého týdne

Adam Bagar, 07.10.2009
Dvanáct střetnutí odehrála porubská mládež v uplynulém týdnu. Bilance je vzácně vyrovnaná - šest výher a šest proher. Juniorka se stále krčí na samém dnu tabulky s nulovým bodovým ziskem. Starší dorostenci byli již tradičně padesátiprocentní, zatímco venku těsně podlehli, na domácím ledě si s chutí zastříleli. Velmi příjemným překvapením jsou zatím výkony mladších dorostenců. Tentokrát si poradili ve velice kvalitním utkání, o jehož osudu nakonec rozhodovaly až samostatné nájezdy, s doposud neporaženými třineckými Oceláři. Osmáci přivezli všechny body z ledu Frýdku - Místku, na čemž měl velkou zásluhu Dominik Šerák se čtyřmi trefami. Sedmička rovněž bodovala naplno, stačil jí k tomu jediný gól z hole Dostála. Také šesťáci s páťáky si se stejným soupeřem poměrně hladce poradili. Dvě branky ze čtyř dával za šestku Pecen, v pětce se pak nejvíce dařilo tradičně Havránkovi s Dangem. Čtvrťáci a minihokejisté přivítali na svém ledě opavský Slezan. Ten byl při chuti, všechna tři střetnutí suverénně ovládl a nastřílel celkem 44 branek. O jediný gól čtverky se postaral Glumbík, v minihokeji se pak v áčku dvakrát trefil Becher, béčko neskórovalo. Tento týden nabídne třináct mládežnických duelů.

Junioři

HC Vítkovice Steel - HC VOKD Poruba 9 : 0 (2:0, 4:0, 3:0)
Branky a nahrávky:
19. Kucsera (Kolouch), 20. Seidler (Slavík), 24. Kolouch (Prokop, Maliník), 28. Kucsera (Vrána), 29. Seidler (Prokop), 32. Hruzík (Včíslák), 41. Matuštík (Kolouch, Kucsera), 44. Richter (Prokop, Kolouch), 52. Vrána (Matuštík).

HC PSG Zlín - HC VOKD Poruba 6 : 3 (1:1, 4:1, 1:1)
Branky a nahrávky:
2. Řezníček (Holík, Goiš), 26. Holík (Goiš, Zámorský), 32. Šoula (Kundera, Finsterle), 37. Finsterle (Horák, Holík), 38. Fořt (Sedlář, Řezníček), 48. Pospíšil (Zábojník, Sedlář) – 5. Zuber (Tomis), 40. Barčák (Blažej, Tomis), 53. Barčák.

Starší dorostenci

HC Uherské Hradiště - HC VOKD Poruba 3 : 2 (3:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky:
5. Kočí (Lenkovič), 13. Pudélka (Lenkovič, Janás), 17. Janás (Lažek) - 38. Orszulík (Maček, Chaloupka), 57. Chaloupka (Maček).

HC VOKD Poruba – HC Břeclav 8 : 2 (2:1, 3:1, 3:0)
Branky a nahrávky:
8. Palkovič (Kysučan), 12. Kysučan, 28. Kysučan (Němec), 29. Sochorek (Němec, Svoboda), 31. Chaloupka (Dusík), 42. Palkovič (Peslar), 53. Peslar (Dominec, Chaloupka), 57. Kysučan (Peslar, Palkovič) - 7. Papp (Hlávka, Farsa), 34. Směřička (Bartoš O.).

Mladší dorostenci

HC VOKD Poruba – HC Oceláři Třinec 3 : 2 sn. (0:1, 2:1, 0:0 – 0:0 – 1:0)
Branky a nahrávky:
33. Kaleta (Hawlík), 37. Csomor, rozhodující sam. náj. Hawlík - 15. Ohera (Franek, Jancz), 22. Cienciala (Pisárik).

HC Frýdek - Místek - HC VOKD Poruba 3 : 7 (0:1, 1:3, 2:3)
Branky a nahrávky Poruby:
8. Šerák, 22. Šerák (Mládek), 30. Síkora (Mládek), 37. Šerák (Gřeš), 42. Mládek (Gřeš), 60. Šerák, 60. Mládek (Gřeš).

Sestava Poruby: Herejk - Vavroš, Hranoš, Pitřík, Hudec - Šerák, Mládek, Gřeš, Boleslavský, Klempár, Síkora, Štěpán, Prosek.

HC Frýdek - Místek - HC VOKD Poruba 0 : 1 (0:0, 0:0, 0:1)
44. Dostál (Kovalski).

Sestava Poruby: Peslarová - Široký, Šípek, Ščurek, Nikl, Šimčík, Bukovjan - Csabal, Bialoň, Kovalski - Stupka, Kurnik, Knopp - Miska, Novák, Dostál.

HC VOKD Poruba – HC Frýdek - Místek 4 : 2 (2:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky:
1. Pecen (Malát), 16. Konvička (Pažický), 33. Pecen (Veselý, Boháč), 57. Herejk (Boháč) - 26. Matějka, 60. Strakoš (Štahl).

Sestava Poruby: Novák - Boháč, Bobak, Graf, Dubčák, Krupak, Benrovský, Malát, Pecen, Prokeš, Bernát, Herejk, Konvička, Pažický, Skokan, Veselý.

HC VOKD Poruba – HC Frýdek - Místek 5 : 2 (2:1, 3:0, 0:1)
Branky a nahrávky:
10. Dang (Havránek), 19. Hladík (Kanovský), 22. Havránek (Dang), 29. Źídek (Havránek, Dang), 36. Havránek (Dang) - 7. Konečný (Michálek), 50. Jalůvka.

Sestava Poruby: Remiáš (od 31. Gál) - Bijota, Kanovský, Dang, Samek, Antoš, Holický, Stavinoha, Hladík, Mládek, Janík, Žídek, Havránek, Pliska.

HC VOKD Poruba – HC Slezan Opava 1 : 8 (0:2, 0:2, 1:4)
Branky a nahrávky:
32. Glumbík - 7. Bitomský (Čížek), 14. Haas, 19. Vícha, 19. Vícha (Vojtovič), 32. Faller, 38. Bitomský (Teichmann), 41. Čížek (Bitomský), 44. Vícha (Haas).

Sestava Poruby: Sikora - Hurník, Šigut, MacDonald, Kroček, Vojtášek, Glumbík, Nagy, Petřík, Střondala, Zicháček, Kubín, Puchala, Plachý, Plánka.

Minihokej A

HC VOKD Poruba – HC Slezan Opava 3 : 12 (0:3, 2:5, 1:4)
Branky a nahrávky Poruby:
20. Becher (Pitucha), 28. Kotásek (Mrkvička), 41. Becher.

Sestava Poruby: Calábek - Pitucha, Becher, Očenášek - Markovič, Mrkvička, Kotásek.

Minihokej B

HC VOKD Poruba – HC Slezan Opava 0 : 24 (0:6, 0:7, 0:9)

Sestava Poruby: Krška - Čížek, Kubalák, Pobuta - Haring, Barčák, Gřeš - Jelínek, Halata, Machů - Mayer.

Zápasový program pro tento týden

JUN  09.10.  HC VOKD Poruba – HC Eaton Pardubice
 JUN  10.10.  HC Olomouc - HC VOKD Poruba
 SDO  09.10.  HC Kometa Úvoz Brno - HC VOKD Poruba