O pohár HC RT TORAX Poruba: Prvenství Opole a Frýdku, Poruba na medailových pozicích

Lukáš Bajgar, 21.12.2023
Neděle 17. prosince patřila minihokejistům, Poruba hostila mezinárodní turnaj 4. tříd na domácí půdě – KONEČNĚ! A tým porubských naději slavil stříbro, B tým zase skvělý bronz.

Hokejový klub RT TORAX Poruba v neděli 17. prosince pořádal mezinárodní hokejový turnaj O pohár HC RT TORAX Poruba, kterého se účastnily celky: domácí Porubští, Frýdek-Místek, Olomouc, Warriors Brno, Nový Jičín a polské Opole.

Skupinu A ovládlo právě polské Opole se ziskem dvaceti bodů před třináctibodovou Porubou a jedenáctibodovým Frýdkem-Místkem.

Skupina B patřila Frýdku-Místku (18 b.), druhé Olomouci (13 b.) a domácí Porubě (11 b.).

Výsledky ale nejsou a nebyly důležité, užít si po půlročním cestování domácí turnaj, to byl největší vánoční dárek všem přítomným hráčkám, hráčům, trenérům, ale i rodičům. Všichni tito zasluhují největší absolutorium, že ztížené podmínky zvládli a že prokazovali porubské srdíčko v tom nejkrásnějším způsobu.

HC RT TORAX Poruba vedl hlavní kouč Petr Rambousek s Vladimírem Smyčkem, veškerý – hezky česky řečeno – support zajišťovali Martin Forro s Karlem Španihelem.

Všem přítomným, všem celkům a všem fanouškům děkujeme! Poděkování patří také Statutárnímu městu Ostrava, Městskému obvodu Ostrava-Poruba a společnosti Bauer.