FOTO: Přípravky Poruby změřily síly s domácí Kopřivnicí

FOTO: Přípravky Poruby změřily síly s domácí Kopřivnicí

Dominik Březný, 03.10.2022
Nejmladší porubské naděje vyjely v neděli 2. 10. 2022 na ledě Kopřivnice k přátelskému utkání se zdejšími chlapci a dívkami.

V přátelské atmosféře se proti sobě postavily přípravky domácí Kopřivnice a hostů z Poruby – nejstarší z dětí byl ročníku narození 2016. Na led tedy některé děti vyjely vůbec poprvé!

Aby si děti co nejvíc zahrály, byly rozděleny na dvě družstva, bílé a červené, kdy po hodině intenzivních bojů byla vidět na některých už únava. Nicméně děti odcházely z ledu s nadšením a velkým zážitkem. Hokejové ráno v Kopřivnici si užili i přítomní rodiče, kteří přišli v hojném počtu podpořit své ratolesti. „Děti jsou nadšené a dlouho se na utkání těšily,“ nechala se slyšet jedna z přítomných maminek.

„Jsme rádi, že jsme se s Kopřivnicí mohli domluvit na tomto přátelském utkání, děti si to moc užily. Samotný výsledek je nepodstatný. Důležité je, že si kluci a holky mohli zahrát,“ zhodnotil trenér porubské přípravky Martin Ostrý.

Po utkání si děti ještě zkusily samostatné nájezdy a nemohlo chybět ani společné focení.

KAŽDÝ SPRÁVNÝ KLUK A HOLKA HRAJÍ HOKEJ ZA PORUBU!

HC RT TORAX Poruba pořádá celoročně nábor nových hráčů – dětí od čtyř let.
Přiveďte své dítě do Poruby. Nevadí, že neumí bruslit, naučíme jej hrát nejrychlejší kolektivní sport na světě! Hokejový nábor se týká také dívek.
Zájemci, kontaktujte prosím trenéra Jiřího Trembáče na tel. 777 688 299.

Fotogalerie

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC RT TORAX Poruba 2011
HC Leram Orli Znojmo