Dorostenci jdou v přípravě správnou cestou. Po Třinci přehráli i Vítkovice

Gabriela Juříková, 23.06.2021
Po pátečním mači s dorostenci Třince, v kterém porubští mladíci radost z výhry soupeři dopřáli jen v desetiminutovém prodloužení, si v úterý 22. června v podvečer do Kooperativa Areny přizvali městského rivala. Pro svěřence trenéra Moravce a Suchánka byly Vítkovice další prověrkou připravenosti na těžkou a nekompromisní sezónu. A že dopadla dobře svědčí výhra v základní hrací době. Že nevyšlo desetiminutové prodloužení, nevadí. Trenéři a hlavně hráči dostali ale ujištění, že jdou správnou cestou a dokáží tak porážet letité favority dorostenecké soutěže.

Foto je z utkání 1. kola sezóny 2019/2020.
V RT TORAX ARENĚ 17. září vyhrála Ridera 8:0.

Páteční utkání 18. června s Třincem skončilo 3:2. Desetiminutové prodloužení 0:1.

Úterní utkání 22. června s Vítkovicemi mělo konečné skóre 4:3. Následné desetiminutové prodloužení vyhráli hosté 2:0.