Starší dorostenci zakončili přípravu vysokým vítězstvím v Karviné

14.09.2012, Adam Bagar

Svou přípravnou pouť zakončili starší dorostenci na půdě nedaleké Karviné. Ta ještě v první třetině držela s favoritem krok, ale od druhé třetiny se zápas změnil v jednoznačnou záležitost. Porubští hokejisté sázeli jednu branku za druhou a zastavili se nakonec až na čísle devět. Své gólové konto rovnoměrně rozšířili ve druhé a třetí třetině čtyřmi vstřelenými brankami. Čtyřikrát se trefil Vojtěch Holaň a nemalou měrou tak pomohl Porubě k vysokému vítězství 9:1. U tří gólů byli Adam Kropka, Lukáš Laryš a Tomáš Gřeš. Svěřence trenéra Rambouska čeká již příští pátek první mistrovské utkání, v něm zajíždí do Uherského Hradiště.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. pá 14.9.17:45
HC Býci Karviná
1:9(1:1, 0:4, 0:4)
Branky a nahrávky: 8. Pacas (Morcinek, Piechaczek) – 7. Mládek (Gřeš), 24. Kropka (Gřeš), 24. Laryš (Bartoň), 25. Brnčal (Štěpán), 29. Bartoň (Gřeš), 44. Holaň (Laryš), 55. Holaň, 56. Holaň (Kropka, Mládek), 58. Holaň (Kropka, Laryš). Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:9.
HC Býci Karviná: Zíka – Heczko, Sap, Řehák, Čadílek, Polák, Piechaczek, Šmíd, Morcinek, Procházka, Regoš, Dudkiewicz, Pacas, Kasperlík, Vlček, Gawlas, Beneš.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mec – Štěpán, Kotas, Charvát, Síkora, Ščurek, Kovaljov, Carbol, Brnčal, Holaň, Kropka, Mládek, Bartoň, Laryš, Gřeš, Kurnik, Knopp, Sacher.