Překvapení se tentokrát nekonalo, Vítkovice zaskočily Porubu úvodním šestibrankovým tajfunem

09.01.2011, Adam Bagar

Porubští mladší dorostenci jsou stále jediným týmem v soutěži, který dokázal Vítkovicím uzmout tři body. Tentokrát však na ledě suveréna soutěže tvrdě narazili. Porubě opět chyběl nemocný kapitán Tomáš Rataj, scházelo také několik obránců základní sestavy, naopak do branky se vrátil Marek Maček, který však, stejně jako jeho kolega Dominik Sroka, na tento zápas příliš v dobrém vzpomínat nebude. Uběhlo pouhých devět minut hry a Steelaři si již užívali luxusního šestibrankového náskoku, který ještě v dalším průběhu utkání navýšili na konečné číslo jedenáct. Alespoň čestný úspěch se RT TORAXu podařil v předposlední minutě zásluhou Robina Goly.

Extraliga mladšího dorostu - 24.kolo ne 9.1.13:00
HC Vítkovice Ridera
11:1(6:0, 1:0, 4:1)
Branky a nahrávky: 3. Churý (Illeš), 4. Ollender (Kafka, Schwarz), 6. Česlík (Puzič), 8. Kafka, 9. Řehák, 10. Churý (Stanke), 33. Schwarz (Rudl), 45. Rudl (Laryš, Charvát), 48. Illeš (Churý, Adamík), 56. Rimmel (Ballner), 58. Churý (Illeš) - 59. Gola R. (Gelnar, Csomor). Rozhodčí: Czubaj - Havel, Konvička. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 57:16. Průběh utkání: 11:0, 11:1.
HC Vítkovice Ridera: Svoboda - Adamík, Charvát A., Charvát M., Rudl, Stanke, Puzič - Ballner, Česlík, Illeš, Kafka, Laryš, Ollender, Rimmel, Řehák, Schwarz, Smrčka, Trčka, Churý.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček (od 6. Sroka) - Demel, Hranoš, Pitřík, Síkora, Ščurek, Šípek, Široký - Csomor, Gelnar, Gola R., Gola P., Gřeš, Havránek, Kropka, Mládek, Pěnčík, Rajnoch, Seget, Boleslavský.