Po řadě pěti výher přišlo klopýtnutí, páťáci odflákli zápas v Karviné

05.02.2015, Pavel Petruška, Gabriela Juříková

25. kolo ligy mladších žáků odehráli hráči RT TORAXu Poruba v neděli 25. ledna na ledě HC Karviná, kde chtěli získat minimálně bod. Po pěti po sobě jdoucích vyhraných zápasech věřili spíš v to, že by mohly vyjít body i dva. Leč člověk míní a veškeré potřebné atributy hokeje, jako je nasazení, bruslení, snaha, touha po vítězství, to všechno mění. Právě tyto chybějící znaky měly za výsledek prohru RT TORAXu 2:3. Byť byli od začátku lepším týmem, vždyť na branku vyslali 36 střel oproti soupeřovým 8 pokusům. Ale domácí byli týmem, který měl větší hlad po vítězství.

Žákovská liga ČR – 5. třída - 25.kolo ne 25.1.11:00
HC Býci Karviná
3:2(1:0, 1:2, 1:0)
Branky Poruby: 25. Macho (Petruška), 30. Haladěj.

Po první třetině jsme ztráceli jeden gól, což ve 25. minutě za asistence Tomáše Petrušky dorážkou do prázdné brány smazal Jakub Macho a ve 30. minutě pak na 2:1 zvyšoval Matěj Haladěj. Domácí však srovnali a ve třinácté minutě třetí třetiny jsme inkasovali třetí gól, na který jsme již nebyli schopni odpovědět, a proto jsme z Karviné odjeli bez bodu. Jediný hráč, který měl z tohoto výsledku radost, byl Marek Vojtas, který jako hráč RT TORAXu hostuje právě v Karviné.