Mladší dorostenci nadále čekají na první vítězství, Slezan o výhře rozhodl v závěru

28.08.2012, Adam Bagar

Mladší dorostenci sehráli v pondělí své čtvrté přípravné utkání. V něm zajížděli na led nedaleké Opavy, která byla velkým favoritem střetnutí. Slezan však v první tercii udeřil pouze jednou a ve druhé části dokonce dovolil Porubským obrat ve skóre, když se dokázali prosadit nejprve Marek Kovalski a poté i David Malát. V závěrečné periodě si však domácí vytvořili tlak, ze kterého pramenily tři vstřelené branky, na které nedokázala reagovat ani výborně chytající Klára Peslarová. Opava tak nakonec zdolala RT TORAX díky povedené třetí třetině 4:2.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. po 27.8.12:00
Hokejový klub Opava
Branky a nahrávky: 16. Černý (Hlačík), 43. Dostál (Rýpar), 48. Döhner (Hlačík), 56. Dostál (Hlačík) – 26. Kovalski (Dlouhý), 37. Malát (Novák). Rozhodčí: Hanzlík, Boháč. Vyloučení: 9:4, navíc Hendrych (OPA) 10 min. OT + OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.
Hokejový klub Opava: Huzlík – Olšr, Cibulka, Černý, Kupka, Klement, Preljuš, Rousek, Hendrych, Říčka, Langer, Hlačík, Kosina, Dostál, Rýpar, Döhner, Beránek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Peslarová – Boháč, Bijota, Dlouhý, Široký, Pažický, Baláž, Prokeš, Malát, Novák, Csabala, Kovalski, Dohnal, Žídek, Konvička, Bernát, Holub, Pěčonka, Hranický, Veselý.