Junioři vstoupili do přípravy vítězně, uspěli na ledě Havířova

10.08.2013, Redakce

Pod vedením trenérského tria Petr Trojan – Miroslav Bahník – Tomáš Sršeň vstoupili junioři do maratonu přípravných utkání. Na úvod je čekala cesta na horký led nedalekého Havířova, kde měli někteří novici v porubském dresu poprvé možnost předvést svůj um. Skóre utkání otevřel šikovný navrátilec Denis Brnčal, pak sice AZet v přesilové hře srovnal krok, ale po zbytek zápasu už recept na brankáře Marka Mačka najít nedokázal. Naopak RT TORAX ještě v první třetině poslal zpět do vedení Vojtěch Holaň a vítězství 3:1 pečetil na konci prostřední tercie Vojtěch Palkovič. V následujícím týdnu sehrají junioři hned tři utkání, nejprve v úterý hostí Frýdek-Místek a poté je čekají tripy do slovenské Žiliny a metropole Hané.

Přípravné zápasy juniorů - přát. pá 9.8.16:00
AZ Heimstaden Havířov
Branky a nahrávky: 17. Patrman – 6. Brnčal, 17. Holaň, 37. Palkovič. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 75. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček M. – Ryška, Puškár, Vrána, Baca, Stanke, Pšeja, Chamrád, Kropka – Maček D., Mihal, Mišenko – Kaleta, Palkovič, Student – Havránek, Brnčal, Holaň – Juřík, Pobuta, Halla.