Marek Maček ve starším dorostu neinkasoval již 214 minut, Poruba se v Šumperku trefila pětkrát

03.02.2013, Adam Bagar

Starší dorostenci na ledě předposledního Šumperka opět natáhli svou šňůru vítězství již na dvaadvacet utkání. RT TORAX ke třem bodům dokráčel tradičně v naprosté pohodě a již v první třetině šel do šaten s dvoubrankovým náskokem. Ten v prostřední části zdvojnásobil a v závěru se podruhé v zápase trefil Jonáš Mládek. Marek Maček si na konto připsal již třetí čisté konto v řadě, když tentokrát musel čelit i trestnému střílení. Střelci soupeřů na něj nevyzráli již dlouhých 214 minut. Svěřenci trenéra Petra Rambouska tak nadále kráčí svou soutěží naprosto suverénním způsobem a na druhý Hodonín mají náskok více než dvaceti bodů.

Liga staršího dorostu - 29.kolo ne 3.2.12:00
DRACI PARS ŠUMPERK
0:5(0:2, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Síkora, 15. Knopp (Demel), 26. Stoklásek (Holaň), 40. Mládek (Rataj, Bartoň), 58. Mládek (Bolek). Rozhodčí: Cik – Kratochvíl, Řehulka. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 16:40 (1:16, 8:10, 7:14). Průběh utkání: 0:5.
DRACI PARS ŠUMPERK: Macek – Jančařík, Polách, Kubíček, Kukula, Uporský, Daniš, Hromádka D., Bargel, Smolka, Evják, Ondráček, Hromádka P., Janík.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček – Štěpán, Demel, Kotas, Bolek, Charvát, Síkora, Ščurek, Kropka – Havránek, Stoklásek, Holaň – Bartoň, Mládek, Rataj – Kurnik, Knopp, Boleslavský – Csabala, Bialoň.