Starší dorostenci vyhráli podeváté v řadě, ve Frýdku - Místku se dvakrát trefili v oslabení

05.02.2012, Adam Bagar

29. kolo zavedlo starší dorostence na led nedalekého Frýdku - Místku. A také své čtvrté venkovní vystoupení v řadě Poruba bez problémů zvládla. O svém vítězství prakticky rozhodla již v úvodu, kdy po deseti minutách hry měla luxusní tříbrankový náskok. V dalších částech se již žádné brankové hody nekonaly. Až deset minut před koncem smazali nulu na svém kontě také domácí, ti nakonec podlehli favorizovanému soupeři 1:5. Dvě branky RT TORAX nasázel dokonce ve vlastním oslabení, o vítěznou trefu se postaral Patrik Kaifáš. Netradičně ve středu zajíždí svěřenci trenéra Rambouska k dohrávce na půdu Hodonína.

Liga staršího dorostu - 29.kolo ne 5.2.10:30
HC Frýdek-Místek
1:5(0:3, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 51. Carbol J. (Ceniga) – 3. Smrčka (Holáň), 9. Kaifáš (Havránek), 10. Baca, 36. Csomor (Maček), 56. Gelnar (Csomor). Rozhodčí: Czubaj – Havlík, Marek. Vyloučení: 6:6, navíc Blažek (FRM) a Kaleta (POR) 5 min. + OK. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 43. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5.
HC Frýdek-Místek: Horváth - Čahoj, Slavík, Blažek, Carbol J., Koval, Carbol O., Alina, Czylok, Ceniga, Fojtík, Káňa, Flegr.
HC RT TORAX Poruba 2011: Maček (od 51. Mec) - Stanke, Soukal, Demel, Baca, Balcar, Chamrád, Vavroš, Juřík - Pelech, Smrčka, Kaleta, Csomor, Schwarz, Gelnar, Pobuta, Gola, Havránek, Holáň, Kaifáš, Kropka.