Ofenzívu HC RT TORAX posílí David Hrazdira!

Lukáš Bajgar, 18.10.2016
Druhá liga, skupina Východ plynule přešla do druhé pětiny své soutěže a hokejový RT TORAX hlásí další posilu do svého již tak nabitého kádru! Je jím zanedlouho dvaadvacetiletý forvard David Hrazdira, od něhož se čeká, že umocní už tak smrtelnou ofenzívu červenobílých.

„David Hrazdira přichází do Poruby z extraligového Zlína,“ představuje novice v kádru HC RT TORAX Poruba 2011 generální manažer Pavel Hinner, „a to formou hostování s tím, že je připraven na střídavé starty naskočit také za mateřský klub.“

Plavovlasý štírek se v Ostravě setká se svým ex-kolegou ještě z dob Vsetína, Ondřejem Slováčkem, se kterým své soupeře doslova a do písmene drtili nebezpečnými brejky a rychlými kombinacemi před brankovištěm. Krom valašské štace se dobře uvedl také v prvoligovém Přerovu či v dresu slovenského extraligového celku z Nitry.

Statistiky Davida Hrazdíry

„Klub naopak opouští Aleš Kilnar,“ informuje generální manažer. „I proto by měl David Hrazdira nastoupit již do středečního utkání s Opavou.“