Nestíháte kontrolovat obsah webových stránek? Sledujte HC RT TORAX na sociálních sítích!

Soňa Molatová, 08.08.2016
Především v tomto období, kdy po pauze přichází kolotoč přípravných utkání a za dveřmi je také základní část nové sezóny, rve porubský web ve švech. Stojí za tím především reporty ze zápasů, ať už hlavního týmu, juniorky nebo dorosteneckých kategorií. Pokud ale hledáte úsporu času, upozornění na vydané články naleznete také na sociálních sítích HC RT TORAX Poruba. Představme si v krátkosti tedy jejich výčet.

Sociálním sítím v dnešní době vévodí především Facebook, na kterém se uveřejňují nejen odkazy na čerstvě vydané články, ale také fotografie z odehraných zápasů, které můžete pohodlně sledovat přímo na facebookové stránce, aniž byste byli přesměrováni do oficiální galerie porubského webu. Zpestřením jsou často také připomínky na úspěchy současných hráčů, či odchovanců, kteří dosáhli úspěchů mimo porubský led. V současnosti se blíží hranice dvou tisíc odběratelů, pokud jste tedy ještě „neolajkovali“ porubskou stránku, můžete pomoci se k tomuto číslu dopracovat.

Porubský klub disponuje také účtem na Twitteru, na kterém se zpravidla informuje o nadcházejících utkáních, případně o výsledcích doplněných o fotografii z utkání, případně odkaz na reportáž z webových stránek.

Dosud nejnovějším přírůstkem je Instagram, který byl zřízen až na letošní sezónu. Protože jde především o obrázkový web, klub vám na instagramu nabídne momentky z utkání a zákulisního dění. Stejně jako na Twitteru, i na této sociální síti si můžete porubský klub přidat do odběru a případným hodnocením příspěvků pomocí tlačítka „To se mi líbí“ částečně ovlivňovat přidávaný obsah.